06 بهمن 1399 ساعت 01:51

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

کاش معجزه ای که روز جمعه بیست و ششم آبانماه در کرمانشاه روی داد آنگونه که همه ایران ، در #کرمانشاه بود و همه مایحتاج آن لحظه هموطنانمان را برآورده کردند تکرار شود و مناطق زلزله زده کرمانشاه بسرعت...

کاش معجزه ای که روز جمعه بیست و ششم آبانماه در کرمانشاه روی داد آنگونه که همه ایران ، در #کرمانشاه بود و همه مایحتاج آن لحظه هموطنانمان را برآورده کردند تکرار شود و مناطق زلزله زده کرمانشاه بسرعت مجهز به #کانکس شود .در وهله اول از مردم خوب کشورم بخاطر حضور گرم و صمیمانه شان تشکر می کنم . از آقای زیبا کلام و آقای دایی دو چهره محبوب و مقبول کشورمان می خواهم سریعتر وارد عرصه شوند و بسرعت برای تامین سرپناه موقت مردمان #چادرنشین این شب ها تدبیر کنند . کانکس نیاز فوری حال زلزله زدگان است . طرح های زمانبر ساخت و ساز را به آینده موکول کنیم ممکن است دیر شود . ابعاد فاجعه بسیار گسترده است و آنهایی که امین مردم شده اند در میدان عمل سریع وارد شوند و معجزه ای دیگر خلق کنند . #مهرآفرین تاکنون ۹/۷۲۹/۳۵۸/۲۴۰ ریال ( نقدی و غیر نقدی ) جمع آوری کرده است .
با هم یک قدم دیگر برداریم و آنها را صاحب سرپناه کنیم ، مردمان دیار کرد بسیار با غیرت و با عزت نفس اند و اگر تنشان در زمستان سالم بماند و به بهار برسند حتما خانه هایشان را خواهند ساخت . دوست دارم از سید بزرگوار محمد خاتمی هم تشکر کنم که امروز صبح به مهرآفرین برای تهیه کانکس کمک کردند . از شرکت آسان پرداخت و فدراسیون دو و میدانی هم بابت اهدای بخش زیادی شیرخشک و پتو تشکر میکنم . ساخت کانکس ها را شروع کرده ایم و از فردا نصب کانکس ها آغاز خواهد شد . ادامه روند در این مرحله می طلبد تک تک ما یک قدم ، فقط یک قدم دیگر برداریم . خاطرنشان می‌شود انبار ما در کرمانشاه کاملا تکمیل بوده و تحویل کالا براساس نیاز های درخواستی روزانه انجام می‌شود . امروز درخواست #شیرخشک از یکی از بیمارستان‌ هایی داشتیم که شیرخواران مادرشان را از دست داده بودند . مهر #مادر بی نظیر است وقتی لرزش زمین را حس می‌کند مادر سپر می‌شود برای کودکش آوار روی کمرش فرو می ریزد جان می‌دهد ولی زانوانش خم نمی‌شود و بار آوار را یک تنه تحمل می کند که کودکش زنده بماند . این وضعیت را بسیار و متعدد برایم تعریف کردند . لحظه سپر بلا شدن مادر برای کودک حتی لحظه ای که فقط می‌توان گفت محشر ی است. از مبالغ جمع آوری شده بطور تقریبی یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال باقی مانده که قرار است صرف ساخت کانکس شود و این رقم با کمک شما باید خیلی بیشتر شود . گزارش دقیق مبالغ هزینه شده بزودی توسط واحد روابط عمومی مهرآفرین منتشر خواهد شد .
?حساب اختصاص یافته جهت کمک به زلزله زدگان کرمانشاه
?شماره کارت
6104337686894997
?شماره گیری از طریق موبایل
*۷۳۳*۷*۳#
? @mehrafarincharity

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group