06 بهمن 1399 ساعت 01:08

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

طبق بررسی های مددکاری اولین کانکس مهرآفرین به این خانواده تعلق گرفت .خانواده ای که هم شیرخوار دارد هم سالمند و کودکی در میان این کودکان که مادرش را از دست داده است ...

طبق بررسی های مددکاری اولین کانکس مهرآفرین به این خانواده تعلق گرفت .خانواده ای که هم شیرخوار دارد هم سالمند و کودکی در میان این کودکان که مادرش را از دست داده است . کودک با زبان کردی برای مددکاران تعریف می‌کند که وقتی زلزله آمد مادرم خودش را روی من انداخت و وقتی زلزله تمام شد مادرم از روی من بلند نشد . موهای مادرم را می کشیدم که از روی من بلند شود ولی او بلند نشد بعد صبح که شد دایی آمد و مادرم را از روی من بلند کرد و الان هم می گویند مادرم پیش خدا رفته است .
امشب نیز ده کانکس بارگیری شدند بسمت سرپل ذهاب و مجتمع کوئیک که جمعا تا کنون بیست کانکس می شود . این بیست کانکس به خانواده هایی با شرایط مشابه طی توافقی مکتوب که خواهیم گفت داده می شود . در واقع مصرف آینده کانکس ها را طی آن توافق تعیین کرده ایم که در پستهای بعدی به آن اشاره می کنیم . همه کانکس ها دارای پلاک و لوگوی موسسه می باشد . این کانکس ها با قیمت معمول بین دو میلیون و هفتصد تا سه میلیون و هفتصد هزار تومان بسته به ابعاد خریداری شده اند که متاسفانه به یکباره طی دو روز گذشته افزایش یک میلیون تا یک میلیون و پانصد هزار تومنی داشته است . امیدوارم تولید کنندگان و فروشندگان مواد اولیه شرایط فعلی این افراد را مد نظر قرار دهند و دولت محترم بازار عرضه کانکس را در این شرایط بحرانی مدیریت کند.
برای حل مشکل به راهکارهایی رسیدیم که پس از بررسی های دقیق تر انجام خواهیم داد . البته ابعاد فاجعه وسیع است نزدیک به پانصد روستا با درصدهای مختلف تخریب دارند و حداقل نزدیک به چهل هزار نفر از شهرستان سرپل ذهاب در چادر به سر می برند و مداخله دولت و دیگر دستگاهها را نظیر بنیاد مسکن می طلبد .آمار دقیق تر را نیز اطلاع رسانی خواهم کرد.
? @fatemehdaneshvar
? @mehrafarincharity
? www.mehrafarinorg.com
#دانشور #کرمانشاه #خیریه #کمک #نیکوکاری #زلزله #ایران #زلزله_زدگان #سرپل_ذهاب #کرد #کانکس #مهرآفرین #کمک_رسانی #گزارش #مادر #مادران #نوزاد #بهداشت #کودکان #خردسال #کودک #کردستان #سنندج #کوئیک #کانکس_مسکونی #کانکس #مادران #دختر #دختران

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group