15 تیر 1399 ساعت 20:56

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

در نشست روز گذشته اتاق بازرگانی تهران ، علاوه بر حمایتی که بازرگانان و کارآفرینان حاضر در جلسه از راه اندازی مهدکودک شبانه روزی - ویژه کودکان در معرض خطر - در منطقه پر آسیب تهران داشتند از کتاب “ دختری که کبوتر شد “ نیز رونمایی شد...

در نشست روز گذشته اتاق بازرگانی تهران ، علاوه بر حمایتی که بازرگانان و کارآفرینان حاضر در جلسه از راه اندازی مهدکودک شبانه روزی - ویژه کودکان در معرض خطر - در منطقه پر آسیب تهران داشتند از کتاب “ دختری که کبوتر شد “ نیز رونمایی شد . این کتاب برگرفته از قصه های واقعی کودکانی است که بخشی از زندگی خود را با مهرآفرین سپری کرده اند و کتاب نامش را از زندگی هانیه دختر چهارساله ای که فرزند طلاق بود و یکماه توسط نا مادری اش در قفس کبوتران در بدترین شرایط نگهداری شد گرفته است . تعدادی از کودکان قصه های واقعی این کتاب نجات یافتند و تعدادی به آسمان پر کشیدند . قصه ها را “ رسول یونان “ نگاشته و هدف از چاپ و انتشار این اثر تلاشی بوده از سوی موسسه تا یادشان فراموش نشود و مجموعه ای شود که بزرگان و تصمیم سازان کشور با خواندن آن شاید همتی کنند برای اصلاح ساختار معیوب کشور در حمایت از کودکان .
چنانچه علاقمند به دریافت این اثر هستید می توانید با موسسه تماس گرفته تا برایتان ارسال شود .
#کودک #کودکان_کار #مهدکودک #دانشور #حمایت #مهرآفرین #نیکوکاری
☎️02135260

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group