06 بهمن 1399 ساعت 00:50

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

کانکس های گرم به مهر شما خوبان هر روزه به دست هموطنان می رسد . با حل چالش کانکس بزودی این روند سرعت خواهد گرفت . همانطور که پیش تر نیز گفته شد به امانت سپردن کانکس نزد هموطنانمان براساس گزارش مددکاران مستقر در منطقه بوده و اولویت با کودکان خردسال به ویژه شیرخواران و مادرانشان ، زنان باردار ، سالمندان ، معلولین و مصدومین ، افراد عزیز از دست داده می باشد...

کانکس های گرم به مهر شما خوبان هر روزه به دست هموطنان می رسد . با حل چالش کانکس بزودی این روند سرعت خواهد گرفت . همانطور که پیش تر نیز گفته شد به امانت سپردن کانکس نزد هموطنانمان براساس گزارش مددکاران مستقر در منطقه بوده و اولویت با کودکان خردسال به ویژه شیرخواران و مادرانشان ، زنان باردار ، سالمندان ، معلولین و مصدومین ، افراد عزیز از دست داده می باشد . گاهی دیده می شود خانواده هایی چند مورد از موارد شمرده شده را با هم دارند . دلیل این تصمیم محدودیت منابع و گستردگی آسیب است . تجربه بم می گوید بعد از این مرحله مشاوره های مددکاری و روانشناسی برای عزیز از دست دادگان باید بسرعت شروع شود زیرا این افراد معمولا تلاشی هم برای دریافت خدمات نمی کنند خصوصا با این شیوه رایج فعلی توزیع خدمات در منطقه که افراد خودشان باید مراجعه کننده باشند لذا حضور مددکاران کنار این افراد ضرورت دارد و باید ادامه دار باشد تا دوره بحران روحی فرد آسیب دیده به خوبی طی شود . بر روی همه کانکس ها آرم موسسه نصب شده و طی تفاهم نامه ای جامع که به امضای معتمدین محلی رسیده در اختیار عزیزانمان گذاشته می شود و پس از دوره رفع نیاز به موسسه برای کاربری های ذیل برگردانده می شود :
۱- استفاده در روستاهای دورافتاده سیستان و بلوچستان و دیگر استان‌های محروم که مدرسه ندارند یا مدارس کپری دارند .
۲- استفاده در سکونتگاههای غیررسمی و حاشیه های شهر برای فقرای حاشیه نشین و کودکان کار زباله گرد و یا حوالی کوره های آجرپزی شهرها که معمولا این افراد فاقد فضاهای آموزشی ، بهداشتی و ... می باشند .
۳- استفاده برای افراد بی خانمانی که مکانی برای اسکان نمی یابند که نمونه این افراد را بسیار سراغ دارم .
بخشی از جمعیت تحت پوشش موسسه در این سه سطح جای دارند و ما به کرات نیاز به کانکس را جهت ساماندهی این افراد احساس کرده ایم .
? @fatemehdaneshvar
? @mehrafarincharity
? www.mehrafarinorg.com
#دانشور #کرمانشاه #خیریه #کمک #نیکوکاری #زلزله #ایران #زلزله_زدگان #سرپل_ذهاب #کرد #کانکس #مهرآفرین #کمک_رسانی #گزارش #مادر #مادران #نوزاد #بهداشت #کودکان #خردسال #کودک #کردستان #سنندج #کوئیک #کانکس_مسکونی #کانکس #مادران #دختر #دختران #ارتش #بیمارستان #مسکن_مهر #خردسال

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group