21 تیر 1399 ساعت 21:15

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

شش صبح از کرمانشاه به سمت سرپل که حرکت می کنم حواسم به تریلی های کانتینر بر است تا بتوانم حدس بزنم وضعیت انتقال کانکس چگونه است . تک و توک و در تعداد کم ( با توجه به ابعاد فاجعه ) و تمام مردمی ، کانکس ها بار تریلی ها در حرکتند . رویشان نوشته اهدایی شرکت ...

پنجشنبه نهم آذرماه نود و شش - استان کرمانشاه
شش صبح از کرمانشاه به سمت سرپل که حرکت می کنم حواسم به تریلی های کانتینر بر است تا بتوانم حدس بزنم وضعیت انتقال کانکس چگونه است . تک و توک و در تعداد کم ( با توجه به ابعاد فاجعه ) و تمام مردمی ، کانکس ها بار تریلی ها در حرکتند . رویشان نوشته اهدایی شرکت ... اهدایی بازاریان ... و موارد مشابه که نشان از حرکتی مردمی و خودجوش است . به سرپل و محله های داخل سرپل رفتم ، فرعی ها ، کوچه ها اوضاع خوب نیست . کانکس خیلی کم است برایتان مستند کرده ام می بینید . میگذارم مستند خودش حرف بزند . بگذریم سپس به سمت مجتمع کوئیک رفتیم نسبت به سرپل قدری وضعیت بهتر بود . پدر بزرگ کوئیک را هم دیدیم می گفت راضی هستیم به رضای خدا درست است که عزیزانمان و خانه هایمان را از دست داده ایم اما ایمانمان را از دست نداده ایم . به دولت بگویید به ما وام بهره دار ندهد حرام است و ما نمی گیریم . پول کانکس هم از کمک بلاعوض مان کم نکنند می گویم چشم پیغامتان را می رسانم . برایمان دعا می کند بابت کانکس هایی که بدستشان رسیده و باز دستانش را بالا میبرد و با زبان کردی برای مردم ایران دعا می کند . نمیدانم چرا چهره اش مرا یاد شخصیت “ عمر مختار “ می اندازد . ایمانش نگهش داشته و در دل تحسینش می کنم . به سمت مناطق کوهستانی ثلاث باباجانی می رویم آنجا هم کانکس رفته اما شاید بیست درصد و هنوز خیلی ها داخل چادرها هستند . همه کانکس ها باز اهدایی مردم بود .
خبر خوب اینکه چالش کانکس را حل کردم . کارگاه بزرگی در منطقه به همت یکی از دوستان کارآفرین و خوشنام راه اندازی شد و هم اکنون در حال ساخت کانکس است . در مرحله اول برایمان صد کانکس با تحویل روزانه پنج عدد خواهد ساخت . موردی هم خرید و ارسال روزانه داریم مشروط به رعایت کیفیت و قیمت که گزارش آن بزودی ارائه خواهد شد . در حال تهیه وجه برای بیشتر کردن سفارشها از کارگاه هستم‌ . شما هم همراه شوید تا بتوانیم سطح سفارش را بالا ببریم . با نماینده توانای موسسه در کرمان تماس گرفتم و خواستم گزارشی دقیق از زلزله رخ داده در کرمان برایمان تهیه کند . ما همه با هم هستیم مهرتان ‌پایدار .
?فاطمه دانشور
?حساب اختصاص یافته جهت کمک به زلزله زدگان کرمانشاه
?شماره حساب
8147107665
?شماره کارت
6104337686894997
?بانک ملت بنام موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر ?شماره گیری از طریق موبایل
*۷۳۳*۷*۳#
شماره تلفن :
۰۲۱-۳۵۲۶۰
ارائه پیشنهاد و انتقاد:
۰۲۱-۳۳۵۱۰۸۵۱-۳
_
?@mehrafarincharity
#دانشور #کرمانشاه #کانکس #زلزله #کمک #نیکوکاری #مهرآفرین #کودکا

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group