19 تیر 1399 ساعت 11:47

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

گزارش نیره ولندیاری نماینده موسسه مهرآفرین در استان کرمان از مناطق زلزله زده که در تاریخ شنبه یازدهم آذرماه رخ داد...

گزارش نیره ولندیاری نماینده موسسه مهرآفرین در استان کرمان از مناطق زلزله زده که در تاریخ شنبه یازدهم آذرماه رخ داد:
منازل مسکونی روستاهای هجدک و گورک و دیگر روستاهای همجوار، به شدت آسیب دیده و غیرقابل سکونت می باشد و مردم درخواست چادر دارند؛ چادر به میزان کافی توزیع نشده است؛ نمایندگی مهرآفرین پیگیر تامین چادر از طریق هلال احمر است. حدود صد خانوار نیاز به همراهی دارند که مددکاران موسسه در حال ثبت مشخصات این افراد هستند. خوشبختانه این حادثه خسارت جانی بهمراه نداشته است.
اقلامی چون پتو، وسایل گرمایشی و مواد غذایی مورد نیاز است که بسرعت از طریق انبار موسسه در تهران تامین و ارسال خواهد شد؛ چنانچه نیاز بیشتری به همیاری هموطنان بود اعلام خواهیم کرد.
@mehrafarincharity
#دانشور #کرمان #زلزله #مددکار #نیکوکار #مهرآفرین #نیکوکاری #زلزله_زدگان #هلال_احمر #تهران #ایران #هجدک #گورک#همیاری #مهرآفرین_باشیم

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group