06 بهمن 1399 ساعت 02:10

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

دیروز روز جهانی معلولین بود . معلولینی که بسیاری از آن ها را ما نمی بینیم . بسیاری از آن ها گوشه ی خانه مانده اند و با وجود تمام استعدادها و مهارت هایی که دارند، متاسفانه شرایط حضورشان در بسیاری از جاهایی که می توانند باشند خالی ست ...

این روزها به دلیل مشغله های زیادی که به دلیل سفرها و پیگیری مسائل زلزله زده های کرمانشاه دارم، فرصت کمی برایم باقی می ماند تا به مسائل دیگر بپردازم .
دیروز روز جهانی معلولین بود . معلولینی که بسیاری از آن ها را ما نمی بینیم . بسیاری از آن ها گوشه ی خانه مانده اند و با وجود تمام استعدادها و مهارت هایی که دارند، متاسفانه شرایط حضورشان در بسیاری از جاهایی که می توانند باشند خالی ست . انسان هایی که بعضی از آنها با مشکلات شدید مالی و پروسه های گران قیمت درمان روبرو هستند، اما جایی برای پذیرش در جامعه ندارند تا بتوانند لااقل بخش کوچکی از مشکلاتشان را چاره سازی کنند .
مشکلات این عزیزان از فرهنگ کل جامعه بخاطر نوع نگاه خاص به آن ها گرفته تا مبلمان شهری که در بسیاری از نقاط به آن ها اجازه ی تردد راحت و بی واسطه را نمی دهد، تا مسائل درمانی و غیره و غیره باعث شده تا جامعه ی ما از حضور این قشر در کنار خود بی بهره بماند .
فرهنگ سازی و همچنین آسان سازی مشکلات این دسته از مردم دردمند بایستی بیشتر از این در دستور کار مسئولین قرار گیرد تا شاید بتوانیم حضورشان را پررنگ تر و موثر تر در جامعه شاهد باشیم .
آمین
فاطمه دانشور
@mehrafarincharity
#دانشور #مهرآفرین #مهرآفرین_باشیم #نیکوکاری #معلول #کرمانشاه #ایران #روزمعلول #روز_جهانی_معلول #کمک #کمک_رسانی

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group