19 تیر 1399 ساعت 13:06

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

کاش می شد به لحظه ای پر گرفت و رسید به آنچه پایه گذارش شدی . کاش می شد چشم بست و باز کرد و دنیایی که می خواستی ساخته شود را دید . کاش می شد لحظه ای که برایش به دنیا آمدی، زودتر می رسید ...

سعدی اگر عاشقی کنی و جوانی
عشق محمد بس است و آل محمد

کاش می شد به لحظه ای پر گرفت و رسید به آنچه پایه گذارش شدی . کاش می شد چشم بست و باز کرد و دنیایی که می خواستی ساخته شود را دید . کاش می شد لحظه ای که برایش به دنیا آمدی، زودتر می رسید .
حضرت محمد ( ص )، پیامبری ست که به واقع باید هر روز از نو شناختش . پیامبری با بوی مهر . پیامبری که لقب امین را پیش از نبوت به نیکی به او دادند که امین خداوند باشد برای رساندن پیام نیکی ها .
کاش می شد از روزمره گی های این زندگیِ سخت فاصله گرفت و عطر اندیشه ها و پیامت را هر لحظه بر ردای تن کشید .
فرخنده زادروز پیامبرعشق و محبت، حضرت محمد (ص ) و امام جعفر صادق (ع) بر تمام مهربانان و دوستداران نیکی مبارک باد .
به امید نزدیک شدن به اندیشه ها و قلب مهربانیِ پیام های حضرتش .
آمین
فاطمه دانشور
@mehrafarincharity
#دانشور #حضرت_محمد #پیامبر#امام_جعفر_صادق #ولادت #مهربان#مهرآفرین_باشی

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group