06 بهمن 1399 ساعت 01:54

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

نماینده مهرآفرین صبح امروز از کوئیک تماس گرفت و گفت نیاز این منطقه به کانکس تأمین شده و برای اینجا دیگر کانکس ارسال نکنید . خبر خوبی بود . اما مددکاران مستقر در سرپل ذهاب گزارش هایشان متفاوت و برایم قابل تأمل بود...

نماینده مهرآفرین صبح امروز از کوئیک تماس گرفت و گفت نیاز این منطقه به کانکس تأمین شده و برای اینجا دیگر کانکس ارسال نکنید . خبر خوبی بود . اما مددکاران مستقر در سرپل ذهاب گزارش هایشان متفاوت و برایم قابل تأمل بود و اینکه باید این گزارش ها را بیشتر تحلیل کنم . مددکاران وظیفه دارند ضمن شناسایی افرادی که تاکنون از سرپناه موقت برخوردار نشدند با بررسی ، مصاحبه و مشاهده ، افراد اولویت دار را تعیین کنند . از صد گزارش رسیده عدد معنی داری وجود کودک معلول ، بیمار مبتلا به ام اس، بیمار دیابتی ، کودکانی که از شکستگی استخوان ناشی از زلزله بیقرار بودند توجهم را به خود جلب کرد . عدد و فراوانی میزان معلولیت در کودکان معنی دار بود و نیاز دارد در آینده بررسی چرایی آن صورت گیرد . اما آنچه در حال حاضر باید به آن پرداخت اسکان موقت این خانواده هاست که یک یا چند عضو آن درگیر این محدودیت ها هستند زیرا اگر خطری امنیت این افراد را تهدید کند براحتی قادر به جابجایی خود نیستند . فردا بخش دیگری از تولیدات کارگاه تحویل خواهد شد و بر اساس اولویت های تعیین شده در اختیار ساکنین سرپل ذهاب قرار خواهد گرفت . نیازهای دارویی که شرایط اضطرار دارد نیز در گزارش های مددکاری قابل مشاهده بود مثل نیاز به انسولین که بی توجهی بلند مدت به مصرف دارو می‌تواند تبعات ناخوشایندی برای بیمار داشته باشد . از امروز رسیدن کانکس ها از سوی خیرین و نهادهای مختلف سرعت بیشتری گرفته که امیدوار کننده است اما هنوز ابعاد نیاز وسیع است . منطقه سرپل با اینکه منطقه شهری است اما در امداد رسانی از بابت تامین اسکان موقت کمتر مورد توجه بوده است . مددکاران شناسایی در محله فولادی در سرپل ذهاب را به اتمام رساندند و در بین زلزله زدگان ساکن در پارک نشاط ، لاله و ایستگاههای فرهنگی شماره یک ، دو و سه جهت ادامه پروسه شناسایی حضور یافتند . امروز نیز تعدادی کانکس نصب شد که از تهران ارسال شده بود از فردا وضعیت نصب کانکس های مهرآفرین سرعت بیشتری خواهد گرفت . خاطر نشان می‌شود کانکس ها از کیفیت و استاندارد خوبی برخوردار بوده و هیچکدام در باد و باران روزهای اخیر آسیب ندیده اند. شناسایی دقیق چالش های گزارش شده از سوی مددکاران ، ادامه مسیر ما را در کرمانشاه مشخص خواهد کرد .
#مهرآفرین_باشیم
?حساب اختصاص یافته جهت کمک به زلزله زدگان کرمانشاه
?شماره حساب
8147107665
?شماره کارت
6104337686894997
?بانک ملت بنام موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر ?شماره گیری از طریق موبایل
*۷۳۳*۷*۳#
شماره تلفن :
۰۲۱-۳۵۲۶۰
_
?@mehrafarinchariy

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group