21 تیر 1399 ساعت 22:16

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

امروز گزارش فعالیتهای کانون جوانان مهرآفرین را می خواندم . کلی خوشحال شدم از اینکه مجموعه ای با کمک خدا و مردم خوبمان خلق کردیم که هر لحظه در حال زایش است و ...

امروز گزارش فعالیتهای کانون جوانان مهرآفرین را می خواندم . کلی خوشحال شدم از اینکه مجموعه ای با کمک خدا و مردم خوبمان خلق کردیم که هر لحظه در حال زایش است و با کارهای نیکی که بدست مردمان خوبمان انجام می شود در حال بزرگ و بزرگ‌تر شدن است اینقدر که دیگر به حضور من نیازی نیست و کارها به دست مردمان به بهترین شکل در حال انجام است .اعضای زیاد کانون های مهرآفرین نشان از روحیه بالای کار گروهی و خیر جمعی همراهانمان دارد . من هم تجربه ایجاد کار اقتصادی داشته ام و هم تجربه کارآفرینی اجتماعی . اما فعالیتهای اجتماعی که با مشارکت بالا و داوطلبانه باشد طور دیگری موجبات رضایت خاطرم را فراهم می کند . کانون جوانان مهرآفرین از جوانان زیر سی سال تشکیل شده و تمرکز فعالیتشان در حمایت از کودکان کار تعریف شده است . دیدم در حال تدارک یلدایی باشکوه برای کودکان کار هستند و بسیار با سلیقه کارشان را پیش می برند . فکر کردم خوب است امشب این جوانان خوشفکر و نوع دوست را معرفی کنم شاید علاقمندانی باشند که بخواهند به عضویت در این کانون در آیند و ساعاتی از زندگی شان را با مشارکت هم در خدمت کودکان کار باشند . علاقمندان می توانند با شماره ۳۳۵۱۰۸۵۱ الی ۳ ( تهران ) ، خانم حاصل مهری تماس گرفته و زنجیره مهر را مستحکم تر کنند .

@mehrafarincharity
#دانشور #مهرآفرین #تهران #کانون_جوانان_مهرآفرین ##کودکان #کار #زندگی #برای_زندگی #مهرآفرین_باشیم

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group