19 تیر 1399 ساعت 12:11

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

“ بهرام عکاشه” متخصص برجسته زلزله شناسی و زمین شناسی میهمان جلسه هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران بودند نکاتی مطرح کردند که بد نیست در این نوشتار جهت اطلاع شما دوستان خوبم به آن اشاره کنم ؛ دانستن آن می تواند در برنامه ریزی های زندگی بهتر به ما کمک کند...

“ بهرام عکاشه” متخصص برجسته زلزله شناسی و زمین شناسی میهمان جلسه هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران بودند نکاتی مطرح کردند که بد نیست در این نوشتار جهت اطلاع شما دوستان خوبم به آن اشاره کنم ؛ دانستن آن می تواند در برنامه ریزی های زندگی بهتر به ما کمک کند :
۱- پدر علم زلزله شناسی ایران از مناطق #تهران ، #کرج ، #بومهن ، دماوند ، #فیروزکوه ، #منجیل ، #تبریز ، #رودبار و #کرمانشاه بعنوان مناطق زلزله خیز ایران یاد کردند البته ایشان گفتند بیش از نود درصد ایران زلزله خیز است .
۲- محاسبات ریاضی نشان می دهد دوره متوسط وقوع زلزله بزرگ در تهران ۲۰۰ سال یکبار است که ۱۸۵ سال از آخرین زلزله بزرگ تهران گذشته که طی آن ۴۵ هزار نفر کشته شدند که این زلزله در شرق تهران بوقوع پیوست .
۳- زلزله خیزی گسل های جنوب تهران بیش از شش ریشتر نیست و زلزله خیزی گسل های شمال تهران تا هشت ریشتر احتمال وقوع دارد .
۴- بخش مرکزی ایران از وضعیت نسبتأ بهتری خصوصا شهر اصفهان - در خصوص وقوع زلزله - برخوردار است .
۵- در ایران میلیون ها گسل با توانمندی ایجاد زلزله با ریشترهای بالا وجود دارد .
۶- با این استحکام و وضعیت ساختمان‌ها در صورت بروز زلزله بزرگ در تهران ، تهران نابود خواهد شد . ایشان در پایان ضمن درخواست جابجایی پایتخت از تهران توصیه کردند در این مورد “ ترس” را مهم می دانم و ترس شاید عاملی شود که بدنبال تدبیر برای مقابله با این پدیده طبیعی زمین باشیم همچنین آموزش در زمینه زلزله را بسیار مورد تاکید قراردادند و خواستار این شدند کودکان از همان مهد کودک باید آموزش های لازم را ببینند . این مواردی که برشمردم کاملا جدی است و از عزیزانم می خواهم خودشان ایمنی خانه هایشان را مد نظر قرارداده و با حساسیت بیشتری ایمنی خانه هایتان را واکاوی کنید و برایش برنامه داشته باشید و از این منظر بیشتر به فکر آینده ایمن کودکانمان باشیم خطر همیشه نزدیک است .
#دانشور #اتاق_بازرگانی #بازرگانی #اقتصادی #اقتصاد #اتاق_تهران #اتاق_ایران #کودکان #زلزله

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group