06 بهمن 1399 ساعت 00:46

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

از محله فولادی سرپل ذهاب ، پارک ها ، پایگاه مهرآفرین و تعدادی از روستاها بازدید کردم . تقریبا اینجا همه مهرآفرین را می شناسند و خود را با آن خویشاوند می دانند . داخل چادرها و داخل کانکس هایی که از سوی موسسه اهدا شده بود رفتم . جمع بندی این بازدید را طی چند مرحله به اطلاعتان می رسانم ...

از محله فولادی سرپل ذهاب ، پارک ها ، پایگاه مهرآفرین و تعدادی از روستاها بازدید کردم . تقریبا اینجا همه مهرآفرین را می شناسند و خود را با آن خویشاوند می دانند . داخل چادرها و داخل کانکس هایی که از سوی موسسه اهدا شده بود رفتم . جمع بندی این بازدید را طی چند مرحله به اطلاعتان می رسانم : ۱- دریافت پیامها و تصاویر از نصب کانکس که با سختی فراوان انجام شد در روستای صعب العبور ی که مددکاران جهت کمک رسانی به آن باید از رودخانه خروشان عبور کنند و دیدن پیامهای کمال - داوطلب محلی- که بسیار ذوق زده بود خستگی سفر را کامل از من زدود . اینکه چطور توانسته بود قطعات کانکس را از رودخانه عبور داده ، موتور برق ببرد - چون روستا برق ندارد - و کانکس را سوار کند و پناهی گرم برای کودکان روستا درست کند . تجربه ام می گوید سخت ترین کارها با مهر شدنی است .
۲- در کل وضعیت روستاها از جهت دریافت کانکس خیلی بهتر شده بود چون سپاه با قدرت واردعمل شده و بسرعت روستاها را تجهیز به انواع کانکس می کند البته کمک های خیرین نیز همچنان ادامه دارد .
۳- اما شهر سرپل ذهاب ، باید بگویم اوضاع اینجا خوب نیست و کارها از سوی نهادهای دولتی با کندی پیش می رود و مردم زیادی در چادرها هستند . از این رو بیشترین قوای ما اینجا متمرکز است . محله فولادی وضعیت خوبی ندارد و نشانه های عدم برخورداری از بهداشت عمومی خود را نشان می دهد و دیدم سر کودکان شپش گذاشته و شاید یکماه است که حمام نکرده اند . خاک زیادی در هوا معلق بود و باعث مشکلات تنفسی می شود . راجع به سر پل و وضعیت نامطلوبش در پست های بعدی بیشتر توضیح می‌دهم . بچه ها تا مرا می دیدند به سویم می دویدند و اسباب بازی می خواستند . طبق برنامه ریزی صورت گرفته بویژه برای جشن شب یلدا در مناطق زلزله زده ، محموله ای از مهرآفرین شعبه تهران (چهارشنبه پیش رو )بسمت سرپل حرکت خواهد کرد که شامل انواع کالاهای درخواستی است و از علاقمندان میخواهم برای برپایی یلدا برای کودکان سرپل ذهاب کمک کنید و برایشان در حد مقدورات اسباب بازی تهیه و به دفتر موسسه ارسال کنید به آدرس : تهران میدان شهدا خ مجاهدین اسلام کوچه مجاهد بن بست آشوری پلاک سه و تلفن تماس :
۳۳۵۱۰۸۵۱ الی ۳ با خانم حاصل مهری صحبت کنید . عزیزان ساکن شهرستانها هم می‌توانند با تماس نحوه ارسال هدایای خود را برای کودکان جویا شوند . گفتنی است پایگاه مهرآفرین در سرپل شبانه روزی فعال است و علاوه بر ارسال کانکس برای افراد دارای اولویت ، توزیع انواع کالاهای مورد نیاز را هم انجام می دهد .
@mehrafarincharity
#کرمانشاه #نیکوکاری #خیریه

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group