30 مرداد 1397 ساعت 11:12

از محله فولادی سرپل ذهاب ، پارک ها ، پایگاه مهرآفرین و تعدادی از روستاها بازدید کردم . تقریبا اینجا همه مهرآفرین را می شناسند و خود را با آن خویشاوند می دانند . داخل چادرها و داخل کانکس هایی که از سوی موسسه اهدا شده بود رفتم . جمع بندی این بازدید را طی چند مرحله به اطلاعتان می رسانم ...

از محله فولادی سرپل ذهاب ، پارک ها ، پایگاه مهرآفرین و تعدادی از روستاها بازدید کردم . تقریبا اینجا همه مهرآفرین را می شناسند و خود را با آن خویشاوند می دانند . داخل چادرها و داخل کانکس هایی که از سوی موسسه اهدا شده بود رفتم . جمع بندی این بازدید را طی چند مرحله به اطلاعتان می رسانم : ۱- دریافت پیامها و تصاویر از نصب کانکس که با سختی فراوان انجام شد در روستای صعب العبور ی که مددکاران جهت کمک رسانی به آن باید از رودخانه خروشان عبور کنند و دیدن پیامهای کمال - داوطلب محلی- که بسیار ذوق زده بود خستگی سفر را کامل از من زدود . اینکه چطور توانسته بود قطعات کانکس را از رودخانه عبور داده ، موتور برق ببرد - چون روستا برق ندارد - و کانکس را سوار کند و پناهی گرم برای کودکان روستا درست کند . تجربه ام می گوید سخت ترین کارها با مهر شدنی است .
۲- در کل وضعیت روستاها از جهت دریافت کانکس خیلی بهتر شده بود چون سپاه با قدرت واردعمل شده و بسرعت روستاها را تجهیز به انواع کانکس می کند البته کمک های خیرین نیز همچنان ادامه دارد .
۳- اما شهر سرپل ذهاب ، باید بگویم اوضاع اینجا خوب نیست و کارها از سوی نهادهای دولتی با کندی پیش می رود و مردم زیادی در چادرها هستند . از این رو بیشترین قوای ما اینجا متمرکز است . محله فولادی وضعیت خوبی ندارد و نشانه های عدم برخورداری از بهداشت عمومی خود را نشان می دهد و دیدم سر کودکان شپش گذاشته و شاید یکماه است که حمام نکرده اند . خاک زیادی در هوا معلق بود و باعث مشکلات تنفسی می شود . راجع به سر پل و وضعیت نامطلوبش در پست های بعدی بیشتر توضیح می‌دهم . بچه ها تا مرا می دیدند به سویم می دویدند و اسباب بازی می خواستند . طبق برنامه ریزی صورت گرفته بویژه برای جشن شب یلدا در مناطق زلزله زده ، محموله ای از مهرآفرین شعبه تهران (چهارشنبه پیش رو )بسمت سرپل حرکت خواهد کرد که شامل انواع کالاهای درخواستی است و از علاقمندان میخواهم برای برپایی یلدا برای کودکان سرپل ذهاب کمک کنید و برایشان در حد مقدورات اسباب بازی تهیه و به دفتر موسسه ارسال کنید به آدرس : تهران میدان شهدا خ مجاهدین اسلام کوچه مجاهد بن بست آشوری پلاک سه و تلفن تماس :
۳۳۵۱۰۸۵۱ الی ۳ با خانم حاصل مهری صحبت کنید . عزیزان ساکن شهرستانها هم می‌توانند با تماس نحوه ارسال هدایای خود را برای کودکان جویا شوند . گفتنی است پایگاه مهرآفرین در سرپل شبانه روزی فعال است و علاوه بر ارسال کانکس برای افراد دارای اولویت ، توزیع انواع کالاهای مورد نیاز را هم انجام می دهد .
@mehrafarincharity
#کرمانشاه #نیکوکاری #خیریه

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

web stats log analyzer

Template Design:Dima Group