19 تیر 1399 ساعت 11:59

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

خبرهای بد انگار ما را دوره کرده اند و مجالی برای چند روز نفس کشیدنِ راحت، حتی در این هوایِ بی هوا نمی دهند ...

خبرهای بد انگار ما را دوره کرده اند و مجالی برای چند روز نفس کشیدنِ راحت، حتی در این هوایِ بی هوا نمی دهند .
خبر تلخ سقوط هواپیمای تهران - یاسوج و از دست رفتن نزدیک به هفتاد نفر از هموطنان عزیزمان میان اینهمه تلاش های هر روزه ی مان برای زندگی، بار دیگر به یادمان آورد که هیچکداممان نمی دانیم که چند دقیقه دیگر خواهیم بود یا نه .
تنها چیزی که می تواند از همه ی ما باقی بماند، مهربانی و نامی ماندگار است . خوشا به حال آنان که آنطور زندگی می کنند که بعد رفتنشان از آنان به نیکی یاد شود .
تمامی این عزیزان هموطنان نازنین مان بوده اند و هیچ فرقی ندارد که حادثه، حادثه ساختمان پلاسکو باشد، معدن، زلزله، کشتی سانچی یا هر اتفاق بد و ناگوار دیگری ...
تا جایی که می شود باید از این اتفاقات پیشگیری کرد.
با هر حادثه ای اینگونه، خانواده های بسیاری آنچنان کمر خم می کنند که توان زندگی کردن را برای همیشه از دست می دهند .
.
از طرف خودم، برای تمام رفتگان این اتفاق شادی و آزادی روح و برای بازماندگان و عزیزانشان از خداوند متعال صبوری آرزو می کنم .
.
انشاالله خداوند روزهای بهتری را پیش روی همه ی ما قرار دهد .
آمین
فاطمه دانشور
#تسلیت #هواپیما #تهران #یاسوج #ایران #دانشور

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group