31 مرداد 1397 ساعت 07:47

در ادامه فعالیت کارگاه بر خود لازم می دانم از همه یاوران و همراهان مهرآفرین و مردم نیکوکارمان تشکر کنم . امشب می خواهم از شرکت معدنی “ زرین صنعت چاف “ نام ببرم که مدیر جوان آن همواره در مقاطع مختلف پشتیبان مهرآفرین بوده و ...

در ادامه فعالیت کارگاه بر خود لازم می دانم از همه یاوران و همراهان مهرآفرین و مردم نیکوکارمان تشکر کنم . امشب می خواهم از شرکت معدنی “ زرین صنعت چاف “ نام ببرم که مدیر جوان آن همواره در مقاطع مختلف پشتیبان مهرآفرین بوده و اینبار نیز با اهدای چهار میلیارد ریال معادل چهارصد میلیون تومان موجبات ساخت یکصد کانکس ۶*۲.۲۴۰ را فراهم آورد و همینطور پدر بازنشسته ای که پاداش چهارصد هزار تومانی خود را برای ساخت کانکس هدیه کرد که نشان از روح بزرگ این پدر دارد خوبست بدانید بقدری افراد در لیست انتظار دریافت کانکس که از سوی مددکاران موسسه تأیید می‌شود شرایط حاد دارند که هنوز نتوانسته ایم به افراد با شرایط عادی کانکس بدهیم و افرادی که تا کنون کانکس های ما را دریافت نموده اند درگیر با یک یا چند مشکل حاد هستند بطور مثال حداقل یکی از اعضاء خانواده به انواع معلولیت ، بیماری ، مصدومیت و ... مبتلاست که در پست های بعدی نمونه هایی از آن را جهت اطلاع دوستان به اشتراک میگذارم . تهیه بانک اطلاعات افراد شناسایی شده از سوی مهر آفرین می‌تواند برای ارائه خدمات حمایتی بعدی مؤثر باشد . یکی از گزارش های دیروز مددکاری برایم تأسف برانگیز بود که برایتان نقل میکنم . خانمی اهل سرپل ذهاب که در حادثه زلزله دچار شکستگی گردن شده و یک فرزندش که شش ساله است مبتلا به بیماری صرع است متأسفانه همسری دارد که دچار اعتیاد است و خانم را بااین شرایط و شکستگی گردن به باد کتک می گیرد صرفأ به این دلیل که اجازه فروش اقلام اهدایی را به همسر معتادش نمیدهد.
و یا گزارش دیگری که خواندم پیر زنی تنها ، که کانکس کوچکی هم از ما دریافت کرده چطور مورد آزار و ضرب و شتم از سوی پسرش قرار می گیرد . این موضوع ضرورت حضور همیشگی مهرآفرین در منطقه را چند برابر می‌کند و بعد از آرام شدن اوضاع نمایندگی مهرآفرین را با کادر تخصصی مددکاری در این استان ایجاد خواهیم کرد و پناهی خواهیم ساخت برای مادران و کودکان نیازمند به ویژه مادران و‌ کودکان “ بدسرپرست”.
توضیح : زور سپاس نوشته شده در تصویر به معنی “ خیلی ممنون “ است .
#مهرآفرین_باشیم
?حساب اختصاص یافته جهت کمک به زلزله زدگان کرمانشاه
?شماره حساب
8147107665
?شماره کارت
6104337686894997
?بانک ملت بنام موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر ?شماره گیری از طریق موبایل
*۷۳۳*۷*۳#
?شماره شبا
IR110120020000008147107665
شماره تلفن :
۰۲۱-۳۵۲۶۰
ارائه پیشنهاد و انتقاد:
۰۲۱-۳۳۵۱۰۸۵۱-۳
_
?@mehrafarincharity

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

web stats log analyzer

Template Design:Dima Group