06 بهمن 1399 ساعت 00:31

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

جشن های شب یلدا با همت یاوران مهرآفرین بسیار باشکوه در تهران و شهرستانها برگزار شد.
در تهران کانون جوانان موسسه سنگ تمام گذاشتند و دل صدها کودک را با نثار مهر ، محبت و عشق شاد کردند...

جشن های شب یلدا با همت یاوران مهرآفرین بسیار باشکوه در تهران و شهرستانها برگزار شد.
در تهران کانون جوانان موسسه سنگ تمام گذاشتند و دل صدها کودک را با نثار مهر ، محبت و عشق شاد کردند . هیچ چیزی زیباتر از دیدن برق شادی نگاه کودکان نیست و اما در این بین نگاهم روی پسر بچه ای که بر ویلچر نشسته متوقف ماند . او را بخاطر می آورم پسر بچه‌ای که فلج مادرزاد است و چند ماه پیش توسط مددکارش بدلیل ضرب و شتم پدر به بهزیستی سپرده شده بود . پیش خودم سئوال کردم او اینجا چه می کند باید بهزیستی باشد . رفتم و کنارش نشستم . پشت گردن و پشت گوشهایش جای دست پدرش بود که نشان می داد بتازگی کتک خورده است . حالش را میپرسم نگاهش را از من پنهان می‌کند و بسیار آرام می گوید کمرم درد می کند . می پرسم چرا ؟ سرش را پایین می اندازد . سراغ مددکارش می روم . خانم مکوهی می گوید بهزیستی به درخواست مادر کودک بینوا را ترخیص کرده و پدر هر از چند گاهی وی و دیگر خواهر و برادرانش را به باد کتک می گیرد. بسیار متأسف شدم و از مددکارش خواستم با تمام ضعف و مشکلات قوانین حمایتی برای نجات این کودک و دیگر خواهر و برادران اسیرش راهی بیابد .دست و هورای بچه ها مرا بخود آورد . خدا می داند پشت این فریادهای شادی چه رنج هایی که تحمل نکرده اند . خدا را شکر که مهرآفرین بنایی شد که این کودکان ساعاتی را که در آن حضور دارند ، آرامش و مهر را حس کنند . کانون جوانان بسیار خوش درخشید و بعنوان بنیانگذار مهرآفرین وقتی حضور خودجوش و صمیمی جوانان و یاوران را می بینم دیگر نگران پایداری و مانایی مهر آفرین نمی شوم . مهرآفرین نامی است که از آسمان‌ها می آید و من نیز یکی از سربازان سرزمین “مهر “هستم و چه افتخاری بزرگ‌تر از این که به معصوم ترین بندگان خدا خدمت کنی . شما هم می توانید به جمع ما ملحق شوید و زنجیر مهر را گسترده تر و مستحکم تر کنیم .
.
?خلاصه گزارش فعالیت امروز مهرآفرین در کرمانشاه :
- تحویل گرفتن ۲۵ کانکس از کارگاه که فردا توزیع و نصب خواهد شد.
- ادامه روند تولید کانکس در کارگاه
- استقبال و همراهی گروه مردمی داوطلبان پزشک و بهیار که به منطقه آمده بودند
- بسته بندی پک های حمایتی اهدایی و آماده شدن برای نشست دورهمی شبانه با اهالی سرپل ذهاب برای سپری کردن طولانی ترین شب سال به شادی و حافظ خوانی
?فاطمه دانشور - سی ام آذرماه نود و شش
#مهرآفرین_باشیم
?حساب اختصاص یافته جهت کمک به زلزله زدگان کرمانشاه
?شماره کارت
6104337686894997
?شماره گیری از طریق موبایل
*۷۳۳*۷*۳#
?شماره شبا
IR110120020000008147107665

@mehrafarincharity

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group