15 تیر 1399 ساعت 21:38

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

روز گذشته زادروز پیامبر صلح و دوستی، عیسای مریم بود... 

روز گذشته زادروز پیامبر صلح و دوستی، عیسای مریم بود... مبارک
.
این روزها بیشتر از هر زمان دیگری نیاز به بازخوانی و اندیشیدن در آموزه های پیامبران بزرگ الهی، برای جهانِ ملتهب و آشوب زده حس می شود .
.
به امید دنیایی خالی از جنگ، خالی از دشمنی، خالی از فقر، خالی از کج فهمی ها ... و نزدیک شدنِ آدم ها به روحی که خداوند در ما دمید ...
.
آمین
فاطمه دانشور
#دانشور #مهرآفرین #نیکوکاری #پیامبر#مسیح #عیسی #فاطمه_دانشور #مهر#مهربانی

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group