19 تیر 1399 ساعت 12:51

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

روز گذشته چهارشنبه سیزدهم دی ماه در استان کرمانشاه حضور بافتم و علاوه بر پیگیری هایی که باید انجام میدادم تصمیم گرفتم به مناطق روستایی و کوهستانی ثلاث باباجانی بروم . وضعیت روستاها همانطور که پیشتر نیز گفتم مطلوب نیست...

روز گذشته چهارشنبه سیزدهم دی ماه در استان کرمانشاه حضور بافتم و علاوه بر پیگیری هایی که باید انجام میدادم تصمیم گرفتم به مناطق روستایی و کوهستانی ثلاث باباجانی بروم . وضعیت روستاها همانطور که پیشتر نیز گفتم مطلوب نیست اما نسبت به شهر سرپل ذهاب بطور کاملأ مشخص بهتر است . با این وجود در همین مناطق سردسیر و کوهستانی ثلاث باباجانی تعداد قابل توجهی از خانواده ها هنوز داخل چادر روزگار سپری می کردند و با کودکانی مواجه شدم که سرماخورده تب داشتند و یا از کودکی یکساله بگویم که در چادر با آب جوش سوخته بود و بی تابی می‌کرد در همین حین پیامکی دریافت کردم از ایرنا که به نقل از فرمانده کل سپاه نوشته بود : سپاه احداث هشت هزار و یکصد کانکس را برای زلزله زدگان غرب انجام داده و پایان مأموریت خود را در این مناطق اعلام می کند . چند بار خبر را خواندم . پایان مأموریت !!!!
امیدوارم اشتباهی رخ داده باشد و خبر تصحیح شود زیرا آنچه من در حال مشاهده اش بودم چیز دیگری می گفت . پیش تر هم گفتم سپاه در حال تجهیز روستاها به کانکس است ولی هنوز کار تمام نشده و اعلام اتمام مأموریت خیلی زود است و درصدی از مردم روستاها و درصد قابل توجهی از مردم شهر داخل چادر هستند. پایان مأموریت !!!! مگر میشود؟!
بارش برف شروع شده و اطراف چادرها پر از گل و لای بود . آب داخل چادرها نفوذ کرده بود . خواهشمندم با انتشار اخبار اینچنینی حداقل جلوی کمک مردم را نگیرید . کرمانشاه حالا حالا ها به حضور ما ، شما و دولت نیاز دارد . همینقدر از سرپل ذهاب بگویم که از ۴۵۰۰ خانوار نیازمند شناسایی شده داخل چادر فقط ۹۰۰ خانوار کانکس گرفته اند .
کاش رییس جمهور یا یکی از وزرایش هر هفته به کرمانشاه رفته و بر اوضاع مردمان رنجور آنجا و نحوه مدیریت امدادرسانی در این مرحله از نزدیک نظارت می کرد . یک لحظه احساس کردم یکی باید وضعیت اینجا را بلند بگوید و زبان گویای حال این مردمان باشد بدین منظور تصمیم گرفتم به فوریت نشست خبری گذاشته و واقعیت اوضاع کرمانشاه را با اصحاب رسانه و مردم در میان گذارم که بزودی در رسانه ها خواهید خواند و اما مأموریت مهرآفرین در منطقه تمام نشده و مددکاران و داوطلبان موسسه تا زمانی که نیاز باشد عاشقانه در کنار عزیزانمان به امدادرسانی مشغول خواهند بود .
.
#مهرآفرین_باشیم
?حساب اختصاص یافته جهت کمک به زلزله زدگان کرمانشاه
?شماره حساب
8147107665
?شماره کارت
6104337686894997
?بانک ملت بنام موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر
?شماره گیری از طریق موبایل
*۷۳۳*۷*۳#
شماره تلفن :
۰۲۱-۳۵۲۶۰
ارائه پیشنهاد و انتقاد :
۰۲۱-۳۳۵۱۰

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group