19 تیر 1399 ساعت 12:46

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

ماجرای “ رعنا افغانی پور “ و “ سمیه مهری “ را همه بخاطر داریم . مادر و دختری که در روستای همت آباد بم از سوی پدر مورد اسیدپاشی قرارگرفتند که منجر به فوت سمیه ( مادر) و نابینایی یک چشم رعنا شد...

ماجرای “ رعنا افغانی پور “ و “ سمیه مهری “ را همه بخاطر داریم . مادر و دختری که در روستای همت آباد بم از سوی پدر مورد اسیدپاشی قرارگرفتند که منجر به فوت سمیه ( مادر) و نابینایی یک چشم رعنا شد . امروز در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه ابتدا حکم دادگاه کیفری شعبه یک شهرستان بم را در مورد این پرونده اطلاع رسانی کردم که بموجب این حکم پدر رعنا بعد از شش سال انتظار محکوم به قصاص شد که اجرای آن مستلزم پرداخت نصف دیه از سوی ولی دم می باشد یعنی پرداخت یکصد میلیون تومان . از آنجائیکه پدر رعنا علاوه بر قصاص محکوم به پرداخت یکصد و پنجاه میلیون تومان نیز بابت دیه رعنا شده است می‌توان یکصد میلیون تومان اول را تهاتر کرد و ولی دم نیاز نیست مبلغی پرداخت کنند . احتمالا پرونده به دیوان عالی کشور جهت رسیدگی به فرجام خواهی متهم ارسال شود . جا دارد صمیمانه از زحمات دو بانوی بزرگوار خانم مینا مجدزاده و ندا نعمت زاده بعنوان وکلای توانمند و پیگیر پرونده تشکر کنم که داوطلبانه طی این سالها از هیچ تلاشی دریغ نکردند و پرونده را به سرانجام رساندند. امیدوارم دیگر هیچگاه شاهد حوادث از این دست نباشیم . گفتنی است رعنا و نازنین تحت حمایت موسسه مهرآفرین هستند و نزد پدربزرگ و مادربزرگ شان از شرایط مساعدی برخوردارند .
فاطمه دانشور
@mehrafarincharity

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group