21 تیر 1399 ساعت 22:03

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

بسیاری از مردم کرمانشاه داخل چادرند و هر بار می روم سرخوردکی ، افسردگی و ناامیدی بیشتری در چهره هایشان موج می زند ...

بسیاری از مردم کرمانشاه داخل چادرند و هر بار می روم سرخوردکی ، افسردگی و ناامیدی بیشتری در چهره هایشان موج می زند بدلایل ذیل :
۱- عدم توزیع عادلانه کمک ها به گونه ای که مشاهده شده فردی انواع کمک های متنوع را در میزان بالا گرفته و دیگری از کمک های حداقلی نیز بی بهره بوده است و اتفاقأ افرادی بی بهره مانده اند که بیشترین هزینه را در زلزله داده اند مثل فرد مصدومی که همه عزیزانش را از دست داده ، در بیمارستان بوده و حالا ترخیص شده و با وضعیتی که دارد باید دنبال چادر باشد ( شخصأ در مواجهه با این افراد بوده ام و با اطمینان این را می گویم ).
۲-مردم سلبریتی ها و چهره هایی را که اقدام به جمع آوری کمک های مردمی نموده اند را در بین خود بصورت عملی حس نمی کنند که موجبات سرخوردگی را برایشان فراهم کرده است . بخش اعظم کمک های مردمی در حساب سلبریتی ها ذخیره شده و تاکنون هزینه ای که به چشم آید حس نشده است . زیرا بخش عمده اقدامات مداخله ای خود را به آینده موکول کرده اند .
۳- مردم خانه هایشان خراب شده ، عزیزانشان از دست رفته و باید پاسخگوی بانک ها و معوقات بانکی خود از بابت دریافت وامی باشند که اکنون هیچ اثری از آن نمانده درحالیکه یا بیکار شده اند و شاغلین نیز در وضعیت شکننده ای هستند .
۴- ابهام در وضعیت مستأجرین و نبود دستورالعمل ابلاغی مشخص در خصوص وضعیت شان منجر به سرگردانی این قشر شده و کسانی نیز که از شهر به روستا بازگشته اند نیز از دریافت برخی خدمات نظیر کانکس بی بهره بوده اند .
۵- خیرین مسکن ساز تنها می توانند برای مالکین خانه بسازنند چون مستأجرین زمینی ندارند که برایشان خانه ای ساخته شود و مالکین هم پولی ندارند که ودیعه مستأجران را پس دهند با این اوصاف آینده مستأجرین در هاله ای از ابهام قراردارد.
۶- گران بودن زمین و نبود زمین قابل واگذاری در شهر سرپل ذهاب که بیشترین خرابی و کشته و مصدوم را داشته باعث معطلی برای خیرینی شده که علاقمند به احداث بناهای عام المنفعه هستند و با چالش زمین مواجه اند .
۷- بازگشت یک به یک نهادهای متولی در حالیکه خروارها مشکل روی زمین مانده از دیگر علل شیوع افسردگی در بین زلزله زدگان علی الخصوص سرپل ذهاب است .
۸- نبود بانک اطلاعات دقیق و قابل اتکاء از زلزله زدگان و سطح بندی آنان از منظر درجه نیاز از دیگر مشکلاتی است که خدمات رسانی عادلانه را مختل کرده و باعث هدر رفت بخشی از کمک ها شده است . ( ادامه دارد ...)
دوستان هر کدامتان یک خبرنگار باشید و مشکلات واقعی مردم کرمانشاه را اطلاع رسانی کنید انشالله گره گشا خواهد بود

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group