15 تیر 1399 ساعت 20:40

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

یکی از موضوعاتی که دغدغه اش را داشته ام اما کاری از دستم برنیامده که انجام دهم موضوع “ جوانان “ و مشکلاتشان بوده است . بارها با جوانان هم کلام بوده ام و نامه های زیادی برای من می نویسند . از بیکاری می گویند از ناامیدی و خیلی گرفتاری های دیگرشان ...

یکی از موضوعاتی که دغدغه اش را داشته ام اما کاری از دستم برنیامده که انجام دهم موضوع “ جوانان “ و مشکلاتشان بوده است . بارها با جوانان هم کلام بوده ام و نامه های زیادی برای من می نویسند . از بیکاری می گویند از ناامیدی و خیلی گرفتاری های دیگرشان . در فرصت هایی که برایم پیش آمده و مسئولی را دیده ام راجع به وضعیت حال جوانان هشدار داده ام . جوانان برای تغییر وضعیت سختی که در آن قرار داشتند با امید آمدند و به آقای روحانی رأی دادند . آقای روحانی یکی از دلایلی که جوانان به خیابان آمده و معترض اند نحوه رفتار و برخورد شما با جامعه و به ویژه جوانان بعد از انتخابات است . بی تفاوتی ، سکوت ، فاصله گرفتن از مردم و جوانان و ... . چرا اجازه نمی دهید کشور را جوانان متخصص و با انرژی و با اخلاق اداره کنند تا امید را به جامعه تزریق کنند . هر چه گفتیم و نوشتیم نشد که بشود . جوانان را همانگونه رها کردید که زلزله زدگان کرمانشاه را. تحملشان حدی دارد. باید پیشرفت و رشد را حس کنند . حس نمی کنند و می‌شود این . با جوانان و مردم بی پرده صحبت کنید مشکلات را با مردم در میان بگذارید و به نظراتشان اهمیت دهید و این را هم متوجه باشید که جوانان نادان نیستند و خوب همه چیز را متوجه می‌شوند اگر رو راست نباشید متوجه می شوند . روزی در جمعی به اصلاح طلبان گفتم فرصت اشتباه ندارید درست رفتار کنید بازم نشد که نشد و اشتباه کردند. جوانان حق دارند اعتراض کنند . بستر این اعتراض را در چارچوب قانون برایشان فراهم کنید . تحقیرشان نکنید ، احترامشان کنید . آنها مسئولینی می خواهند که بر محور درستی ، راستی ، سلامت و اخلاق حرکت کنند اگر مسیرشان را فراهم نکنید خودشان جریان ساز خواهند شد این را مطمئنم . متأسفم که جریان اصلاحات نیز آخرین فرصت ها را از دست داد و اینکه جوانان عزیز سرزمینم ، که رنج تان برایم قابل فهم و درک هست هر هدفی مسیری دارد که باید درست انتخاب شود مبتنی بر عقلانیت . اگر مسیری نمی بینید که به آن امید داشته باشید پس خود مسیر ساز و جریان ساز شوید اما با درایت ، در چارچوب عقل و قانون و به دور از هیجانات و مبتنی بر راستی و درستی و اخلاق . آینده متعلق به شماست . از نیروهای امنیتی نیز تقاضا مندم از برخوردهای خشونت آمیز پرهیز کنند و بستر گفتگو و فعالیت برای جوانان در چارچوب قانون فراهم آورند . آنها مطابق قانون حق برخورداری از آزادی بیان ، اشتغال ، رفاه و بسیاری حقوق دیگر را دارند که تا کنون برای بیشتر آنها فراهم نشده پس حق با جوانان است .نه به خشونت ، آری به مطالبات .

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group