19 تیر 1399 ساعت 11:53

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

یکی از علاقمندی هایم برای تلاش ، پیاده سازی مفهوم مسئولیت پذیری اجتماعی بنگاه های اقتصادی در ایران است .

یکی از علاقمندی هایم برای تلاش ، پیاده سازی مفهوم مسئولیت پذیری اجتماعی بنگاه های اقتصادی در ایران است . شاید دلیلش این است که خود یک کارآفرین هستم و بنگاه داری کرده ام و تاثیر تخصیص بخشی از سود یک بنگاه اقتصادی به فعالیتهای اجتماعی را در بهبود وضعیت معیشت مردم حس کرده ام . کارآفرینان و مدیران مسئول بنگاههای اقتصادی کسانی هستند که صرفأ به سود فکر نمی کنند آنها می خواهند بر زندگی مردم تأثیرات مثبت بگذارند . اگر این موضوع در تمام شرکتها و بنگاههای اقتصادی نهادینه شود شاهد تحول بزرگی در اجتماع خواهیم بود . همایش “ صنعت روابط عمومی ، مسئولیت اجتماعی و توسعه پایدار “ بدین منظور تدارک دیده شده است از علاقمندان دعوت می کنم در این همایش شرکت کنند . حضور برای علاقمندان آزاد است و با تماس با شماره ۸۸۲۰۶۷۱۱-۰۲۱ می توانند اطلاعات بیشتری کسب کنند . همچنین در راستای اهداف پیاده سازی این مفهوم در ایران ، از طریق مجموعه “ هم آ” که گروهی از جوانان تحصیلکرده و متخصص این حوزه هستند قرار است دومین دوره برگزاری رویداد “ جایزه مسئولیت پذیری اجتماعی “ با مشارکت شبکه CSRاتحادیه اروپا و چند وزارتخانه و اتاق اصناف برگزارشود که مسئولیت اجرای این رویداد را عهده دار شده ام . بنا داریم در این رویداد بزرگ ملی از شرکت‌های پیشتاز در حمایت از مردم زلزله زده کرمانشاه که منشأ اثرات مثبت در این مناطق بوده اند بطور ویژه قدردانی کنیم . علاقمندم مردم نیز به این انتخاب کمک کنند . درخواست دارم مردم انتظارات خود را از بنگاههای اقتصادی بالا برده و بر انتظارت سابق خود مثل کیفیت خوب و قیمت مناسب کالا ، توقعات و انتظارات اجتماعی را نیز بیفزایند . انتظارات مردم از بنگاههای اقتصادی موجب می شود مدیران در ایران سریعتر قدم در این مسیر گذاشته و برای حضور پایدار در بازار در عرصه های اجتماعی و زیست محیطی نیز ارزش آفرینی کنند .
@irancsr

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group