21 تیر 1399 ساعت 21:07

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

تصویر یک ، تصویر مشهوری است ، ساعات اولیه بعد از زلزله کرمانشاه این عکس بسرعت در تمامی سایت های خبری ایران و دنیا منتشر شد...

تصویر یک ، تصویر مشهوری است ، ساعات اولیه بعد از زلزله کرمانشاه این عکس بسرعت در تمامی سایت های خبری ایران و دنیا منتشر شد .
امروز وقتی خانم نجاتی (سرتیم امدادرسانی مهرآفرین در سرپل ذهاب )تصویر دو را برایم فرستاد و گفت : روز گذشته تیم شناسایی با این مورد مواجه شد و ادامه داد ایشان همان مادری هستند که تصویرش در همه شبکه ها منتشر شده و هنوز داخل چادر است فقط مکث کردم یعنی چه ؟ مگر می‌شود مدیریت بحران یک کشور اینقدر ضعیف عمل کند که این خانوم تا الان در چادر باشد ؟ خیلی متأسف شدم برای مدیریت بحران کشورم وقتی یاد برنامه تلویزیونی دیشب افتادم که مسئولین استان می گفتند : کرمانشاه دیگر کانکس نیاز ندارد و اینکه کسانی هنوز داخل چادرند که خانه هایشان تخریب نشده است . مسئول محترم یعنی خانه ای که خراب نشده این کودک را کشته ؟! . همین دیشب این مطلب را گفتند بعضی وقتها می مانم چه بگویم .؟
فقط می دانم اینها نشانه های خوبی نیست .
اطلاعات نادرست دادن عین بی اخلاقی است زیرا نه تنها فرد نقل کننده اطلاعات غلط خدمتی نمیکند بلکه با دادن اطلاعات غیر واقع مانع کمک دیگران نیز می شود . 
یکشنبه عازم کرمانشاه هستم و در این سفر حتمأ به دیدن این مادر رنجور خواهم رفت . در حوادثی چون زلزله کسانی که بیشترین هزینه را داده اند به ویژه اگر عزیزشان از دست رفته باشد وضعیت روحی شان اجازه نمیدهد به دنبال کمک گرفتن بروند . این افراد در جستجوهای مددکاری ، شناسایی می شوند و امداد به این افراد باید از طریق مددکاران صورت گیرد .
همراهان گرامی امروز علاوه بر نظرسنجی در اینستاگرام راجع به برنامه ادامه راه ، بصورت انتخاب تصادفی برای هزار نفر از یاوران ثابت موسسه از طریق ایمیل راجع به نظر سنجی پست قبل پرسش شد که شنبه بعد از جمع بندی نهایی همه نظرها ، نتیجه را اعلام خواهم کرد . لذا دوستانی که هنوز اعلام نظر نکرده اند خوشحال می شوم نظر خود را با مراجعه به پست قبل اعلام کنند .
#مهرآفرین_باشیم
?حساب اختصاص یافته جهت کمک به زلزله زدگان کرمانشاه
?شماره حساب
8147107665
?شماره کارت
6104337686894997
?بانک ملت بنام موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر
?شماره گیری از طریق موبایل
*۷۳۳*۷*۳#
تلفن
۰۲۱۳۵۲۶۰

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group