21 تیر 1399 ساعت 20:54

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

فردا عازم “ کوهبنان “ کرمان هستم . در این مدت خانم ولندیاری نماینده “ مهرآفرین “ در کرمان ، گزارش های متعددی از منطقه زلزله زده کوهبنان ارسال کرد که نشان از نیاز مردم به حمایت ما دارد...

فردا عازم “ کوهبنان “ کرمان هستم . در این مدت خانم ولندیاری نماینده “ مهرآفرین “ در کرمان ، گزارش های متعددی از منطقه زلزله زده کوهبنان ارسال کرد که نشان از نیاز مردم به حمایت ما دارد . قصد کردم خود در منطقه حضور یافته و وضعیت را از نزدیک شاهد باشم . حتمأ شما را در جریان وضعیت کوهبنان خواهم گذاشت . حتمأ کارآفرینان کرمانی الاصل و یا کارآفرینانی که از خاک کرمان به ثروت رسیده اند می توانند قدم بزرگی برای این مردمان بردارند . کارآفرینان بزرگی داریم که از خطه کرمان برخاسته اند مثل مهندس صدر هاشمی بنیانگذار مجموعه شرکت‌های استراتوس و‌بانک اقتصاد نوین که بسیار فرد خیری بوده و مدارس زیادی در کشور با الگوهای متعالی برای محرومترین نقاط کشور ساخته اند . ایشان را به نیکی میشناسم و از محضرشان بهره برده ام و ایمان دارم کارآفرینان نیکوکار کشورم به همراه مردم خوبمان نخواهند گذاشت “کوهبنان” تنها بماند . شما هم مدیران و کارآفرینان کرمانی را به ما معرفی کنید تا بزودی فراخوانی زده شود که جمع شوند و کوهبنان را از تنهایی دربیاورند.
زلزله ۵/۲ ریشتری شهرستان کوهبنان کرمان در شب یلدای امسال با آنکه خسارت جانی نداشت ولی خسارت مالی زیادی بهمراه داشته و تعداد قابل توجهی از مردم در چادر هستند .وضعیت قشر ضعیف و بویژه کودکان را با دقت بررسی خواهم کرد .

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group