21 تیر 1399 ساعت 22:54

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

این روزها موضوع سلبریتی ها و کمک های جمع آوری شده توسط آنان و هزینه کردش برای زلزله زدگان بسیار محل مناقشه و بحث شده است...

این روزها موضوع سلبریتی ها و کمک های جمع آوری شده توسط آنان و هزینه کردش برای زلزله زدگان بسیار محل مناقشه و بحث شده است . بطور قطع پیشقدم شدن سلبریتی ها برای جمع آوری کمک های مردمی در مواقع بحرانی امری نیک و پسندیده است . همانگونه که ما نیز در شروع و ادامه فعالیتهای نیکوکاری مهرآفرین از وجودشان بهره مند شدیم و تجربیات خوبی از پیش قدم شدن افرادی چون تختی ، عزت الله انتظامی و ... در بحران هایی چون زلزله داریم و از این افراد همواره به نیکی یاد می شود . اما بنظرم هم اندیشی و همفکری با فعالین اجتماعی و مدنی که سالها تجربه و تخصص کار در کف جامعه را داشته اند نیز در انتخاب مسیر و نحوه هزینه کرد منابع می تواند مفید باشد و به اعتقاد من باید به یک فرهنگ تبدیل شود . “ فرهنگ همفکری و هم اندیشی با متخصصین هر حوزه “ . نظرات راجع به نحوه هزینه کرد مبالغ کمک های جمع آوری شده توسط سلبریتی ها بسیار متفاوت است و هر کسی از نگاه خود روشی را پیشنهاد می کند و اینکه آیا اساسأ درست است فردی که قدم پیش نهاده به تنهایی نیز تصمیم گیرنده نحوه هزینه کرد باشد یا خیر؟ و بهترین راهکار چیست ؟
بهترین تصمیم را چطور می تواند بگیرد تا ضمن اینکه با کمترین چالش مواجه می شود بتواند موثرترین روش را انتخاب کند ؟ نظر شما چیست ؟ شما چه پیشنهادی دارید ؟
#مهرآفرین_باشیم
?حساب اختصاص یافته جهت کمک به زلزله زدگان کرمانشاه
?شماره حساب
8147107665
?شماره کارت
6104337686894997
?بانک ملت بنام موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر
?شماره گیری از طریق موبایل
*۷۳۳*۷*۳#
☎️شماره تلفن :
۰۲۱-۳۵۲۶۰
☎️ارائه پیشنهادات و انتقادات :
۰۲۱-۳۳۵۱۰۸۵۱-۳
_
? @fatemeh.daneshvar
? @mehrafarincharity
? www.mehrafarinorg.com

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group