21 تیر 1399 ساعت 22:51

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

کودکان و رنج های آنان یکی از دغدغه های همیشگی من بوده است و سال ها در این حوزه فعال بوده ام ...

کودکان و رنج های آنان یکی از دغدغه های همیشگی من بوده است و سال ها در این حوزه فعال بوده ام . این فعالیت خیلی وقت ها نیز دستاوردهای خوبی برای راحتی زندگی کودکان به همراه داشته است مثل ارائه گزارش های دقیق از وضعیت نوزادان در معرض فروش به دستگاههای مربوطه که منجر به اتخاذ تصمیمات الزام آور خوبی از سوی دستگاههای متولی شدو توانست این پدیده تلخ را تا حدی کنترل کند که البته باید بهتر نیز بشود . از اینرو گزارش های زیادی از وضعیت کودکان دریافت می کنم که ضرورت دارد بطور خاص و ویژه به آن پرداخته شود . بقدری مطالب مربوط به این حوزه زیاد است که مجالی نمی یابم در این صفحه به آن بپردازم به ویژه اینکه مسائل کرمانشاه هم عمیق است که نمیتوان براحتی از کنار کرمانشاه عبور کرد . لذا تصمیم گرفتم برای این قشر معصوم و پاک صفحه ای جداگانه تحت عنوان “ صدای کودکان سرزمین من “ به آدرس : @sedayekoodak ایجاد کنم و از علاقمندان به کودکان دعوت کنم عضو این صفحه شوند و نیز آن را به دیگر علاقمندان معرفی کنند . یقین دارم ایجاد این صفحه کمک بزرگی به بهتر شدن وضعیت زندگی کودکان خواهد کرد . خوشحال میشوم شما نیز در ساختن دنیای بهتر برای کودکان سهیم باشید .
سفر من به کوهبنان نیز بدلیل به هم ریختگی پروازها به یکشنبه آینده موکول شد اما کارهای لازم را برای کمک به زلزله زدگان کوهبنان شروع کرده ام که به وقتش شما را در جریان آن خواهم گذاشت .
??????
@sedayekoodak
@sedayekoodak
@sedayekoodak
@sedayekoodak

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group