21 تیر 1399 ساعت 22:09

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

در سفرم به استان کرمان به هدف بازدید از مناطق زلزله زده “کوهبنان “ بازدیدی هم از شهر بم داشتم...

 . به درخواست “ نیره ولندیاری “ نماینده دلسوز مهرآفرین در استان کرمان که در متن های بعدی بیشتر با وی آشنا می شوید به دیدار خانواده “ فاطمه “ مددجوی تحت پوشش مهرآفرین رفتیم . فاطمه شش فرزند دارد که چهار فرزند وی محصل و بسیار تیزهوش ‌و درسخوان هستند . هزینه تحصیل فرزندان فاطمه را مهرآفرین پرداخت می کند . همسر فاطمه کارگر ساختمان است بعضی وقتها بدلیل نبود کار بیکار می ماند و تنها می تواند خرج خانواده را بصورت حداقلی تأمین کند . هنوز مشابه فاطمه هستند کسانی که بعد از چهارده سال از وقوع زلزله بم داخل کانکس زندگی می کنند . فاطمه از آنروزها برایمان گفت اینکه چقدر سختی کشیده بویژه سه سالی که داخل چادر همراه فرزندان کوچکش زندگی کرده و بعد از سه سال که دیگران خانه هایشان را می سازند کانکس شان را به فاطمه می دهند و بعد از آن تا الان داخل همان کانکس ها زندگی می کند . تجربه فاطمه در این چهارده سال نکاتی دارد که فردا شب با پخش مستند آن در همین صفحه از زبان خودش می شنویم . سه فرزند آخر فاطمه در کانکس متولد شده اند و هیچ درکی از خانه ندارند. شنیدن داستان زندگی فاطمه برای تصمیم گیران می تواند از این حیث مهم باشد که متوجه شوند با گرفتن تصمیمات غلط یا غفلت از اقشار ضعیف می تواند چه تبعاتی برای یک زندگی داشته باشد و اینکه لااقل این قصه در مورد کرمانشاه و کوهبنان تکرار نشود . علاقمندم حوصله کنید و گزارش های سفرم به استان کرمان را دنبال کنید .فاطمه دانشور هفدهم بهمن ماه نود و شش.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group