19 تیر 1399 ساعت 12:45

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

هفته پیش نشستی با نمایندگان این گروه مهر بان داشتم و گزارشی از آخرین وضعیت کرمانشاه دادم

دوستان خوبی که تعدادی از آنها خارج از ایران مقیم هستند و تا کنون ۶۳ کانکس اقامتی ، ۲ خانه بهداشت و دو دستگاه سرویس بهداشتی و حمام هشت چشمه از طریق مهرآفرین به مردم زلزله زده کرمانشاه اهدا کردند . هفته پیش نشستی با نمایندگان این گروه مهر بان داشتم و گزارشی از آخرین وضعیت کرمانشاه دادم . بعد از شنیدن گزارش ، هشتاد کانکس اقامتی دیگر را تقبل کردند ، راجع به برنامه های بلند مدت آینده نیز برای این مناطق صحبت کردیم . در این مدت در مناطق زلزله زده افراد گمنام بزرگی دیدم که در عرصه میدان عمل مشغول خدمت رسانی با ابعاد گسترده بودند . از کارآفرینان بزرگی که بدون رانت هم در عرصه اقتصاد و کسب و کار موفق هستند و هم در عرصه انجام کارهای انساندوستانه. افرادیکه که در مقاطع مختلف برای مردم کارهای بزرگی مثل مدرسه سازی ، بیمارستان سازی و ... انجام دادند و جایی از آنها نامی نیست . دوستانم در تصویر : آقایان صحیح النسب ، رشیدپور و رحیمی که قرار است بهمراه جمع همراهانشان قدم های بلندمدت بزرگ‌تری برای مردم کرمانشاه بردارند. برایشان آرزوی موفقیت دارم و قدردان محبت شان هستم .
#مهرآفرین_باشیم
?حساب اختصاص یافته جهت کمک به زلزله زدگان کرمانشاه
?شماره حساب
8147107665
?شماره کارت
6104337686894997
?بانک ملت بنام موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر
?شماره گیری از طریق موبایل
*۷۳۳*۷*۳#
☎️شماره تلفن :
۰۲۱-۳۵۲۶۰
☎️ارائه پیشنهادات و انتقادات :
۰۲۱-۳۳۵۱۰۸۵۱-۳
_
@fatemeh.daneshvar
@mehrafarincharity
? www.mehrafarinorg.com

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group