15 تیر 1399 ساعت 21:17

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

مشغله کاری فراوان و متنوع دارم فرصت به اشتراک گذاری تجربیاتم را آنطور که دوست دارم ندارم

دوستان زیادی پیام می‌دهند و درخواست می‌کنند فرصتی گذاشته و بصورت مشاوره راهنمایی شان کنم بویژه در راه اندازی کسب وکار و راههای موفقیت . ولی بقدری مشغله کاری فراوان و متنوع دارم فرصت به اشتراک گذاری تجربیاتم را آنطور که دوست دارم ندارم . در نشست میتاپس بعد از مدتها فرصتی دست داد تا از تجربیاتم بگویم و بسیار از سوی دوستان استقبال شد به ویژه قسمت معنوی زندگی من و ماجرای سفر مکه و خلق “ مهرآفرین “ . بهرحال شب به یاد مدنی بود و امیدوارم باز فرصتی دست دهد تا راجع به یافته هایم از زندگی بیشتر سخن بگویم و من نیز از شما بیاموزم . ماجرای زندگی من را می توانید در سایت رسمی من به نشانی fatemehdaneshvar.com
قسمت “ زندگی من “ بخوانید . بخش هایی از “زندگی من “بصورت مستند های مختلف ساخته و از شبکه های مختلف تلویزیون بارها پخش شده است . یکی از بهترین مستندهایی که راجع به زندگی من ساخته شد و کارگردان ( آقای فارسی) بخوبی توانسته بود زندگی مرا به تصویر بکشد مستند “ سرزمین نخبگان “ بود که زمان تهیه این مستند من فرزند اولم را داشتم و یا برنامه “ ماه عسل “ احسان علیخانی که در آن برنامه ماجرای سفر مکه ام را بیان کردم البته سالها از آن گذشته است . ماجرای سفرم به مکه در سال ۸۲ و عهدی با خدا در آن مکان مقدس که منجر به خلق “ مهرآفرین “ شد بهترین بخش زندگی من است .
سعی میکنم هر چند وقت یکبار در همین صفحه راجع به تجربیات کار و زندگی خود برایتان بگویم و در همین صفحه فرصتی فراهم آورم تا بصورت موردی هم ایده های شما را برای راه اندازی کسب و کارهای جدید واکاوی کرده و با هم بپرورانیم .

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group