23 مهر 1397 ساعت 16:51

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر می باشد.

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

برنده ی ماراتن شورای شهر

روزهای پرتب و تابی را پشت سر گذاشتیم و حالا، آرامش بعد از طوفان . طوفانِ مردمی که خواستند تعیین کننده روزهای بعدی شان باشند .
لیست امید جریانِ همفکرم به طور کامل برنده ی ماراتن شورای شهر شدند . با وجود انتقادات زیادی که به شکل کلی به نحوه ی بسته شدن لیست داشتم و دارم، اما اکنون دیگر جای گله گزاری نیست . با تبریک به تمام دوستانی که موفق به ورود به شورا شدند، همانطور که قبل هم گفتم امیدوارم به شعور رای دهندگان احترام بگذارند و این موقعیت را خرجِ همان کسانی کنند که به آن ها بها دادند .
شورای شهر می تواند یکی از موثرترین مجمع های شهری در تصمیم گیری های بهینه باشد . شورای شهر جای سياسی كاری نيست . جایی ست که باید کمبودها و نواقص را با بودن در بين مردم ديد و با مصلحت انديشی به نفع مردم بی وقفه در صدد رفع آن برآمد. شورای شهر تنها تعدادی صندلی برای نشستن نیست. جایی ست برای ایستادن و نگاه کردن به افق شهری که مردم می خواهند در آن راحت تر زندگی کنند .
به امید موفقیت همه ی عزیزانی که به شورای شهر وارد شدند و به امید رسیدن به شهری پاک، آسوده و با آسیب های اجتماعی کم و کمتر .
فاطمه دانشور

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

web stats log analyzer

Template Design:Dima Group