فاطمه دانشور | عضو شورای شهر | مهرآفرین

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

انتخابات شورای شهر

امروز بی شک پیش از هر چیزی و هر کسی، اندیشه ها بودند که پیروز شدند و مردمی که ثابت کردند سکوت همیشه علامت رضایت نیست و گاهی فریاد می خواهد .
تبریک به تمام مردم ایرانِ بزرگ در سراسر دنیا و جناب آقای دكتر روحانی . امیدوارم ایشان و اعضای دولتشان به پشتوانه ی این تعداد اندیشه، در رفع نواقص چهار سال گذشته همت مضاعفی را به کار بگیرند .
و اما سپاس از همه ی بزرگوارانی که در انتخابات شورای شهر، بی دریغ و پر انرژی و با تمام توان و گاه بیشتر از حد توان پشت به پشتم ایستادند .
فارغ از هر نتیجه ای در انتخابات شورای شهر، از یکایک عزیزانی که به هر شکل و اندازه ای حامی من و صدای من برای زنان و کودکان بدسرپرست بودند، از صمیم قلب بی نهایت سپاسگزارم و امیدوارم تک تک کسانی که با رای و شعور مردم جایگاهی را در شورا پیدا کردند، در طول اقامت چهار ساله ی شان به این شعور احترام بگذارند و این موقعیت را خرجِ همان کسانی کنند که به آن ها بها دادند .
دوستان و سروران گرامی
چه با حضور و چه بی حضور در شورای شهر، همچنان با تمام قوا در موسسه نیکوکاری مهرآفرین با صدای بلندتر به پیش خواهم رفت و همانند همیشه حضور شما دلگرمی من و همکارانم برای ادامه راه خواهد بود .
با سپاس بی نهایت دوباره و به امید ایرانی شاد .
فاطمه دانشور

فاطمه دانشور عضو شورای شهر

آخرین اخبار

web stats log analyzer

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Cyanviolet Group