30 شهریور 1400 ساعت 11:56

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

تفاهم نامه همکاری برای حمایت از زنان و کودکان بی سرپرست ،بین کمیته امداد امام خمینی استان ، موسسه مهرآفرین و سازمان های مردم نهاد امضا شد.

؛ مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان در این مراسم گفت: وحدت و همبستگی بین کمیته امدادامام خمینی و سازمان های مردم نهاد سبب کمک بهتر به نیازمندان و پررنگ تر شدن این کمک ها می شود.
ناصری افزود: در حال حاضر 36 مرکز نیکوکاری در استان در راستای کمک به نیازمندان فعالیت دارند.
دانشور رییس شبکه های مردمی کمیته امداد کشور هم در این مراسم با اشاره به جایگاه ویژه سازمان های مردم نهاد گفت: سازمان های مردم نهاد باید در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در این حوزه جدی تر تلاش کنند .
وی افزود: باید تعامل و همکاری بین نهادهای دولتی و غیردولتی در بحث توسعه مشارکت های مردمی بیشتر و از ظرفیت های صنایع در این بخش استفاده شود.
آقا خانی، مدیر عامل سازمان های مردم نهاد در استان نیز گفت: امروز در کشور نیازمند تغییر نگرش در حوزه کار خیر و کمک به نیازمندان هستیم.
وی افزود :استفاده از خیرین مقیم خارج از کشور برای رفع مشکلات نیازمندان و حمایت آنها از نیازمندان از برنامه های سازمان های مردم نهاد استان مرکزی است.
در این جلسه ، تفاهم نامه ای مبنی بر واگذاری سه مرکز نیکوکاری اراک، شازند و خمین به  موسسه خیریه مهر آفرین امضا شد.

ویدئو

دانلود فایل فیلم : تفاهم نامه همکاری برای حمایت از زنان و کودکان بی سرپرست + فیلم

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group