07 آبان 1400 ساعت 01:08

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

قرار است این مجمع، شخصیت مستقلی داشته و حاکمیتی نباشد؛ به همین منظور جلساتی جهت تدوین اساسنامه آن برگزار شده است تا پس از نهایی‌شدن آن، مراحل ثبت مجمع را آغاز کنیم.

رییس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: قرار است این مجمع، مستقل بوده و حاکمیتی نباشد؛ به همین منظور جلساتی جهت تدوین اساسنامه آن برگزار شده است تا پس از نهایی‌شدن آن، مراحل ثبت مجمع را آغاز کنیم.

فاطمه دانشور در گفتگو با خبرنگار مهرخانه، در خصوص ایجاد مجمع زنان تصمیم‌ساز کشور گفت: با برخی از زنان مسئول از جمله خانم مولاوردی؛ معاون امور زنان ریاست جمهوری و معصومه ابتکار؛ رییس سازمان محیط زیست کشور در این زمینه مذاکراتی انجام‌ شده و نظر به این بود تا این مجمع به صورت یک NGO و در قالب یک تشکل غیردولتی تشکیل شود.

رییس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: قرار است این مجمع، شخصیت مستقلی داشته و حاکمیتی نباشد؛ به همین منظور جلساتی جهت تدوین اساسنامه آن برگزار شده است تا پس از نهایی‌شدن آن، مراحل ثبت مجمع را آغاز کنیم.

وی زمان ثبت آن را حدود یکسال اعلام کرد و گفت: گمان می‌کنم فرآیند اخذ مجوز حدود یک سال به طول انجامد.

به گزارش مهرخانه، اوایل سال گذشته، رییس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران از ایجاد مجمع زنان تصمیم‌ساز کشور خبر داده و گفته بود: دغدغه بنده و بسیاری از فعالین زن این بوده و کسانی که در حوزه زنان تصمیم‌ساز بوده‌اند، تعامل هدفمندی با یکدیگر نداشته‌اند و کارها جزیره‌ای انجام می‌شده است. در این راستا نشستی با مولاوردی؛ معاون امور زنان ریاست جمهوری برگزار کردیم و به تبادل نظر پرداختیم که در نهایت مقرر شد مجمع زنان تصمیم‌ساز کشور به صورت رسمی و حقوقی تشکیل شود.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group