کد خبر:932 بازدید: 4467 بازدید

.

روز گذشته ، افتتاح ساختمان " كانون نخبگان نسل طلايي ايران " يا " گلدكيدز " بود ، اين طرح كه پروژه مسئوليت اجتماعي با مشاركت دو مجموعه اقتصادي " ال جي " و "گلديران " و موسسه نيكوكاري مهرافرين به مدت چهار سال است در حال انجام است و دستاوردهاي پرافتخاري به همراه داشته ، تا كنون از فضاهاي آموزشي دانشگاه و فرهنگسراها استفاده مي نموده و امسال اولين سالي است كه خود صاحب ساختمان شد . كودكان و نوجوانان عضو گلدكيدز خود در طراحي و راه اندازي ساختمان نقش داشتند و به همين دليل تعلق فراواني به اين مكان پيدا كرده اند و در نگهداري و حفظ آن بسيار كوشا هستند. آنچه در اين حضور علاوه بر زيبايي ساختمان و نقاشي ها و كارهاي هنرمندانه دست بچه ها برايم اميد بخش بود تغيير كاملا مثبت در رفتار و انگيزه هاي اين كودكان بود از آن جمله بالا رفتن اعتماد بنفس ، قدرت سخنوري ، انگيزه مند شدن ، قدرشناس بودن ، نظم و انضباط ، تعهد و اخلاق مداري و كسب انواع مهارتها و توانايي از آموزش زبان انگليسي ، كامپيوتر و ساخت ربات گرفته تا نقاشي و عكاسي و انواع آموزش هاي هنري و ورزشي.
بطوريكه با اطمينان ميتوان گفت كه اين كودكان افراد موثر و نيكوكار براي جامعه آينده ايران و جهان خواهند شد.
از ديگر بزرگاني كه در اين مراسم حضور داشتند و دستاورد اجتماعي بنگاه اقتصادي تحت مديريت خود را شاهد بودند جناب آقاي حسين تنهايي قائم مقام هلدينگ گلديران در ايران و آقاي دي اس ان مديرعامل كره اي ال جي الكترونيكس در ايران بود.
اميدوارم روزي برسد كه اين طرح در كليه شهرهاي ايران اجرا شود و گلدكيدز توسعه روزافزون داشته باشد.
همچنين كسانيكه علاقمند به بازديد از طرح مذكور مي باشند بويژه مديران بنگاههاي اقتصادي جهت مطالعه نمونه موفق از يك طرح مسئوليت پذير ميتوانند با شماره
021-88206711 ( آقاي مصطفايي ) تماس بگيرند تا هماهنگي های لازم صورت پذيرد


گروه دیما
سئو و پشتیبانی: گروه دیما