30 شهریور 1400 ساعت 13:29

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

.


به جرات میتوانم بگویم که کار در معدن یکی از سخت ترین و پر خطر ترین مشاغل در تمام دنیاست . از آنجاییکه حرفه اصلي من معدن داری ست، از نزدیک با خطرات و مشکلات و سختی های کار در این محیط کاملا آشنا هستم و همیشه احترام بسیار زیادی برای تمام كارگراني كه در معدن به کار مشغولند قائل بودم و هستم .
انفجار و ریزش معدن ذغال سنگ و محبوس شدن تعداد زیادی از عزیزان مشغول به کار در معدن استان گلستان، باز هم حادثه ای تلخ و ناگوار برای کشور عزیزمان و بخصوص خانواده های نگرانشان شد .
امیدوارم که مسئولان با عملیاتی کاملا کارشناسی شده بتوانند هر چه سریعتروضعیت حاد و قرمز این حادثه را به وضعیت سفید تبدیل کنند .
به اتفاق همه ی هموطنانم برای رهایی هر چه زودتر این عزیزان دست به دعا بر مي دارم و از خداوند منان خالصانه درخواست میکنم تا این شرافتمندان سرزمینمان هر چه زودتر در کمال صحت و سلامت به آغوش خانواده هایشان باز گردند .
فاطمه دانشور

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group