30 شهریور 1400 ساعت 13:09

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

.

تاسف خوردن ها راه به جایی نمی برد . دیروز قطار، پلاسکو و و و ... امروز معدن زغال آزادشهر.
کاش پیش از آنکه برای فردا به دنبال واژه ی تسلیت باشیم، به دنبال راهکارهایی برای حفظ امنیت و جان و مال مردم باشیم .
هر بار امیدوارم که دیگر متن تسلیتی لااقل برای فاجعه ای ننویسم، اما انگار این رشته سر تمام شدن ندارد .
از صمیم قلبم با خانواده های جانباختگان همدردی میکنم و امیدوارم و باز هم امیدوارم که هر کسی در هر سمتی، مقامی و یا هر مسئولیتی، وجدان کاری را اولین مسئولیتش بداند . گاهی سهل انگاری هایی بسیار کوچک فجایعی بزرگ می آفرینند .
بار دیگر به تمامی بازماندگان این عزیزان و همچنین مردم خونگرم استان گلستان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال شادی و آزادی روح درگذشتگان و صبوری بازماندگانشان را آرزو میکنم و همچنین پایان اتفاقاتی اینچنین غم انگیز.
فاطمه دانشور

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group