11 خرداد 1399 ساعت 17:45

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

*به مناسبت روز خبرنگار*

خبرنگاران وظیفه توسعه فرهنگی و اجتماعی جامعه را بردوش دارند
هفدهم مرداد ، روز خبرنگار، فرصت مغتنمی است تا از زحمات بی دریغ اصحاب رسانه تشکر و قدردانی شود.
تلاش های خبرنگاران سختکوش و بی ادعا در انعکاس شفاف اخبار، بی تردید در رشد و توسعه فرهنگی جامعه و نیز آگاهی از آسیب های اجتماعی موثر بوده و به واقع این عزیزان چشم بینا و زبان گویای جامعه هستند.
روز خبرنگار، روز پاسداشت تلاش های مجاهدانه خبرنگاران آزاده ای است که برای آگاهی بخشی به جامعه، از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند و با حق جویی و حق گویی ، شرافتمندانه و با شکیبائی در برابر محدودیت های مادی و معنوی فراوان طی سالهای گذشته، پیوسته وظیفه اصلی خود را به شایستگی ایفا نموده اند.
تنویر افکار عمومی و ارتقاء اطلاعات و آگاهی مردم از وظایف مهمی است که خبرنگاران با پذیرش مسئولیت خطیر و دشوار خود بدان همت گمارده اند و این مسوولیت مهم در حوزه های اجتماعی بیش از پیش نمود داشته و دارد.
بدون تردید مهم ترین روش توسعه فرهنگی کشور سالم سازی محیط های اجتماعی و اجرای قوانین و فرصت آفرینی برای حضور گسترده و موثر خبرنگاران آزاده و مستقل در عرصه های خبری است که باید همگان به سهم خود در تحقق آن تلاش نمایند.
اینجانب به عنوان نماینده مردم تهران در شورای اسلامی شهر تهران ، وظیفه خود می دانم تا از تلاش های ارزشمند خبرنگاران گرانقدر و پرتلاش تقدیر و تشکر نموده و این روز مبارک را به خانواده بزرگ رسانه ای کشور و خبرنگاران گرانقدر که خدمات ارزشمند و تاثیرگذار ایشان موجب امنیت فکری جامعه است تبریک بگویم.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group