10 خرداد 1399 ساعت 03:54

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

 عضو شورای اسلامی شهر تهران، به عنوان نائب رئیس بانوان انجمن وودبال کشور منصوب شد.

با حکم امیر حمزه توسلی، رئیس انجمن وودبال کشور، فاطمه دانشور، عضو شورای اسلامی شهر تهران، عضو اتاق بازرگانی تهران و فعال کشوری در حوزه بانوان و کارافرینی در سمت نائب رئیس بانوان و عضو هیئت رئیسه انجمن قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی انجمن وودبال کشور، صبح امروز، با صدور احکامی جداگانه، فاطمه دانشور که عضو شورای شهر تهران در دوره چهارم می باشد، بعنوان نائب رئیس انجمن وودبال منصوب گردید تا از تجربیات و خدمات این بانوی شایسته کشور، بهره مندی لازم صورت پذیرد.

بررسی سوابق درخشان وی نشان می دهد که دانشورکارآفرین و یک بانوی تاجر موفق ایرانی است و تحصیلات وی کارشناسی مدیریت بیمارستانی و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران می باشد. وی از سال ۱۳۸۲ با فعالیت در حوزه اقتصادی به طور مستقیم برای یک‌صد نفر و به طور غیرمستقیم برای ۳۰۰ نفر ایجاد اشتغال و کارافرینی نموده است. دانشور، مدیرعامل شرکت سپهرآسیا و بنیانگذار مؤسسه نیکوکاری مهرآفرین است.

همچنین، فعالیت در زمینه نگارش مطالب کارآفرینی در جراید از دیگر پتانسیلهای این بانوی خلاق و موفق در این حوزه است که از مصادیق آن نویسندگی و عضویت در شورای دبیران و مشاوران مجله پنجره خلاقیت، مجله‌ای در زمینه کارآفرینی می باشد. سرکار خانم فاطمه دانشور، رئیس کمیسیون اخلاق کسب و کار و مسئولیت اجتماعی در اتاق بازرگانی و عضو هیئت رئیسه شورای بانوان بازرگان اتاق تهران نیز است.

در متن حکم وی اینچنین عنوان گردیده است:
"سرکار خانم فاطمه دانشور
با سلام؛
احتراماً، با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمندتان در حوزه های مدیریت، کارآفرینی، اقتصاد، جوانان و علی الخصوص توجه به امور بانوان؛ به‌ موجب اين حکم به‌عنوان «نائب رئیس بانوان انجمن وودبال جمهوری اسلامی ایران» منصوب‌ مي‌شويد.
رجاء واثق دارم همراه شدن خلاقانه و مدبرانه سرکارعالی با این ورزش، ظرفیت‌های جدیدی را در این حوزه پدید آورده و فرصت خدمت بیش از پیش به ملت شریف ایران را مهیا می کند. اميد است با استعانت از درگاه خداوند متعال و نیز الهام گرفتن از سياست‌هاي اجرایي دولت تدبیر و امید،‌ باعث ایجاد انگیزه و امید در جوانان ایران اسلامی باشیم.
دوام توفيقات شما را از خداوند متعال خواستارم".

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group