11 خرداد 1399 ساعت 17:30

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

 ستاد توانمند سازی فقرا و محرومین به ریاست معاون اول رئیس جمهور در برنامه ششم توسعه تشکیل می شود/ تشکیل این ستاد گام مهمی برای حمایت از زنان آسیب‌دیده و در نهایت توانمند‌سازی آنها خواهد بود/این ستاد زیرمجموعه شخص معاون اول رئیس جمهور هدایت شود.

رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران از تشکیل ستاد توانمند سازی فقرا و محرومین به ریاست معاون اول رئیس جمهور در برنامه ششم توسعه خبر داد.

فاطمه دانشور ضمن تأکید بر این موضوع که بایستی همه دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی به وظایف خود در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی و به ویژه کارتن‌خوابی و اعتیاد توجه داشته باشند، اظهار داشت: خوشبختانه طی چند ماه گذشته حساسیت خوبی از سوی مسئولان مربوطه به موضوع آسیب‌های اجتماعی ایجاد شده است.

وی تصریح کرد: امیدواریم حساسیت ایجاد شده در بین مسئولان مقطعی نباشد و این حساسیت منجر به اجرای برنامه‌ها و طرح‌های کاهش آسیب‌های اجتماعی شود.

دانشور در ادامه با اشاره به گسترش آسیب‌های اجتماعی در بین دختران و کودکان، بیان داشت: در حال حاضر محله هرندی به عنوان پایلوت انتخاب شده است که امیدواریم با کاهش آسیب‌های اجتماعی در این منطقه به سایر محلات و مناطق تهران توجه شود.

رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران در ادامه با اشاره به موافقت جهانگیری( معاون اول رئیس جمهور) در خصوص راه‌اندازی ستاد توانمندسازی فقرا و محرومین در برنامه ششم توسعه ،خاطر نشان کرد: در این زمینه جلساتی با معاون رئیس جمهور برگزار کردم  و قرار است این ستاد در برنامه ششم توسعه ایجاد شود.

وی با اشاره به اهمیت توجه مسئولان دولتی و غیردولتی به موضوع آسیب‌های اجتماعی در برنامه ششم توسعه بیان داشت:‌ تشکیل این ستاد گام مهمی برای حمایت از زنان آسیب‌دیده و در نهایت توانمند‌سازی آنها خواهد بود.

دانشور در پایان بیان داشت: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته قرار است این ستاد زیرمجموعه شخص معاون اول رئیس جمهور هدایت شود.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group