11 خرداد 1399 ساعت 18:33

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

بانوی خیر مهر آفرین طی سفر دوروزه خود به یاسوج از خوابگاه شبانه روزی دخترانه عشایری یاسوج بازدید کرد.

فاطمه دانشور مدیر عامل موسسه خیریه مهر آفرین پناه عصر،عضو ورئیس کمیسیون اجتماعی شورای شهر تهران  طی سفر دوروزه خود به شهر یاسوج که از طرف شورای شهر یاسوج ، دانشگاه یاسوج وجمعی از دانشجویان کهگیلویه وبویراحمدی فعال فرهنگی دانشگاه تهران به یاسوج دعوت شده بود  به همراه زهرا زمانی نائب رئیس شورای شهر یاسوج و لیلا زاده باقری مشاور امور بانوان آموزش وپرورش استان  ازخوابگاه و دبیرستان دخترانه عشایری یاسوج بازدید کرد.

 

در این بازدید دانشور مشکلات و کمبود های خوابگاه و خدماتی دانش آموزان رابررسی و تمایل همکاری خود جهت برطرف کردن مشکلات آنها را ابراز کرد.

خوابگاه شبانه روزی عشایری دخترانه  یاسوج تنها خوابگاه شبانه روزی دخترانه عشایری در استان کهگیلویه وبویراحمد است و در روستای سرآبتاوه یاسوج قرار دارد که هنور دانش آموزان آن در کلاسهای کانکسی درس می خوانند.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group