11 خرداد 1399 ساعت 18:25

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

عضو شوراي شهر تهران با اشاره به سخت بودن شيوه واگذاري کودکان به خانواده هاي متقاضي در سازمان بهزيستي ، تأکيد کرد:

اين اقدام سازمان بهزيستي و سخت‌گيري اين سازمان منجر به رونق فروش کودک در شهر شده است.به گزارش برنا، در دويست و سومين جلسه شورا پروژه شهرداري در راستاي طرح ارتقاي کيفيت زندگي در مرکز تاريخي تهران واقع در منطقه 12 مورد بررسي قرار گرفت .فاطمه دانشور رئيس کميته اجتماعي شوراي شهر تهران در جريان بررسي اين دستور جلسه بر لزوم تعيين نقش ساير دستگاهها در اين موضوع تاکيد کرد و پيشنهاد داد تا پس از معاونين شهردار تهران ساير دستگاه‌ها براي ارائه گزارش به شوراي شهر تهران دعوت شوند.

    وي با بيان اينکه عملکرد شهرداري در اين موضوع قابل دفاع است تاکيد کرد: تا زماني که دستگاه‌هايي از جمله کميته امداد و سازمان بهزيستي وارد موضوع نشوند، نمي‌توانيم شاهد پيشرفت در پروژه شهيد هرندي باشيم.

    رئيس کميته اجتماعي در ادامه به گزارش هاي ارائه شده توسط معاونين شهردار در صحن شورا اشاره کرد و گفت: امروز وزن مداخلات کالبدي شهرداري در پروژه شهيد هرندي، بيش از مداخلات اجتماعي است که اميدواريم حجم مداخلات اجتماعي بيشتر شود.دانشور تصريح کرد: مطالعات نشان مي دهد مشاغلي همچون نظافت شهر و استفاده از جارو موجب ايجاد آرامش رواني معتادين نجات يافته مي شود که اميدواريم سازوکار لازم از سوي شهرداري تهران جهت استخدام معتادين بهبود‌يافته در پارک‌ها و فضاي سبز، فراهم شود.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group