11 خرداد 1399 ساعت 18:07

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
تفکیک وزارتخانه‌های اجتماعی دولت از وزارت کار و رفاه اجتماعی

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با توجه به حجم معضلات اجتماعی وزارت رفاه مجدداً تشکیل شود.

فاطمه دانشور در جریان یکصد و هشتاد و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه در دولت گذشته سه وزارتخانه ادغام شد و وزارت کار و رفاه اجتماعی شکل گرفت، که معاونت آن اقتصاد خوانده و بیشتر به مسائل یارانه‌ها توجه دارد. در صورتی که مسائل اجتماعی آنقدر گسترده است که باید یک وزارتخانه داشته باشد.

دانشور یادآور شد: شهرداری به قدر بضاعت خود در خصوص معضلات اجتماعی فعالیت کرده است ولی باید تمامی دستگاه‌های حاکمیتی و اجرایی در این خصوص وارد عمل شوند.

مسائل اجتماعی به حدی گسترده است که باید در یک وزارتخانه به صورت مستقل دنبال شود و انتظار می‌رود دولت برای اصلاح این وضعیت اقدامی انجام دهد.

وی پیشنهاد داد از مسئولین دولتی و مجلس شورای اسلامی درخواست می‌شود نسبت به تشکیل وزارت رفاه اقدام کنند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت:‌ در حال حاضر در شهرهای مشهد و تبریز نیز معضلات اجتماعی وجود دارد بنابر این باید وزارت رفاه جدا شود و به جای خود باز گردد.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group