11 خرداد 1399 ساعت 18:23

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران ضمن تأکید بر اینکه دولت،مجلس و مدیریت شهری در تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص سیمای شهر تلاش کنند،گفت: ساخت و سازها در شهر هیچ همخوانی با معماری ایرانی-اسلامی ندارد.

فاطمه دانشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس،‌ با اشاره به اینکه ما نتوانستیم در بحث سیما و منظر شهری و ساخت و سازها بر اساس معماری ایرانی- اسلامی گام برداریم،‌ اظهار داشت: مقام معظم رهبری در دیدارشان با اعضای شورای شهر تهران و مدیران شهرداری بر این موضوع تأکید داشتند که بایستی معماری ایرانی- اسلامی مورد توجه قرار بگیرد. دانشور با بیان اینکه مدیریت شهری بایستی در خصوص عدم تحقق معماری ایرانی- اسلامی و منظر شهری آسیب‌شناسی را انجام دهد،‌ بیان داشت: این موضوع هر چه زودتر باید صورت پذیرد چرا که با گذشت زمان مشکلات ما بیشتر خواهد شد. عضو شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه در بحث سیما و منظر شهری بایستی به موضوعات اجتماعی نیز توجه شود،‌ افزود: در دین ما تأکید ویژه‌ای بر کرامت انسان‌ها شده است و ما می‌بینیم حضور کارتن‌خواب‌ها و متکدیان چهره شهر ما را ناآرام کرده است. وی اظهار امیدواری کرد دولت،‌ مجلس و مدیریت شهری توجه ویژه‌ای را به سیما و منظر شهری داشته باشند و در تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری تلاش کنند.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group