فاطمه دانشور | عضو شورای شهر | مهرآفرین

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

شرکت ها و بنگاه های اقتصادی در ایران نتوانسته اند در سیاست های کسب درآمدی خود، مسئولیت اجتماعی را وارد کنند و از این ثروت دور شدند.

فاطمه دانشور عضو شورا شهر تهران در نشست گروه خواستاران تحول با فعالان اقتصادی بخش خصوصی به نقش مسئولیت اجتماعی در افزایش درآمد بنگاه های اقتصادی تاکید کرد و افزود: سال هاست که روش و مفهوم ثروت مسئولانه توسط کشورهای پیشرفته مورد تایید و اجرا قرار گرفته است و از به کار گیری این روش ثروت بسیار به اقتصاد بخش خصوصی روانه شده است.
وی ادامه داد: اگر شرکت های و بنگاه های اقتصادی در ایران بتوانند مفهوم مسئولیت اجتماعی را در برنامه و سیاست های خود وارد کنند، بنگاه های اقتصادی می توانند علاوه بر ثروت با ارتقا سلامت اداری روبه رو شوند.
دانشور تاکید کرد: تاثیر به کار گیری این مفهموم را می توان به خوبی در حوزه محیط زیست و شهرداری درک و لمس کرد.
این عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران بامد نظر قرار دادن دیگر اثرات به کارگیری مفهوم مسئولیت اجتماعی در بنگاه هایاقتصادی یادآور شد: علاوه بر ایجاد یک ثروت مسئولانه، مدیریت بنگاه اقتصادی نیزمفهومی مسئولانه به خود خواهد گرفت و مباحث قانونی همچون بیمه  و خانواده کارگر را از وظایف اخلاقی خود می داندو با گذشت زمان نیز سلامت اداری نیز افزایش می یابد.

فاطمه دانشور عضو شورای شهر

آخرین اخبار

web stats log analyzer

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Cyanviolet Group