31 تیر 1398 ساعت 10:31

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

شرکت ها و بنگاه های اقتصادی در ایران نتوانسته اند در سیاست های کسب درآمدی خود، مسئولیت اجتماعی را وارد کنند و از این ثروت دور شدند.

فاطمه دانشور عضو شورا شهر تهران در نشست گروه خواستاران تحول با فعالان اقتصادی بخش خصوصی به نقش مسئولیت اجتماعی در افزایش درآمد بنگاه های اقتصادی تاکید کرد و افزود: سال هاست که روش و مفهوم ثروت مسئولانه توسط کشورهای پیشرفته مورد تایید و اجرا قرار گرفته است و از به کار گیری این روش ثروت بسیار به اقتصاد بخش خصوصی روانه شده است.
وی ادامه داد: اگر شرکت های و بنگاه های اقتصادی در ایران بتوانند مفهوم مسئولیت اجتماعی را در برنامه و سیاست های خود وارد کنند، بنگاه های اقتصادی می توانند علاوه بر ثروت با ارتقا سلامت اداری روبه رو شوند.
دانشور تاکید کرد: تاثیر به کار گیری این مفهموم را می توان به خوبی در حوزه محیط زیست و شهرداری درک و لمس کرد.
این عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران بامد نظر قرار دادن دیگر اثرات به کارگیری مفهوم مسئولیت اجتماعی در بنگاه هایاقتصادی یادآور شد: علاوه بر ایجاد یک ثروت مسئولانه، مدیریت بنگاه اقتصادی نیزمفهومی مسئولانه به خود خواهد گرفت و مباحث قانونی همچون بیمه  و خانواده کارگر را از وظایف اخلاقی خود می داندو با گذشت زمان نیز سلامت اداری نیز افزایش می یابد.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group