31 تیر 1398 ساعت 10:43

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
ثبت نام زوج معدنی برای ورود به دوره هشتم

خانم دانشور صبح امروز به همراه همسر  خود که وی نیز از فعالان بخش معدن است، به اتاق تهران آمد و این زوج معدنی هر دو برای حضور در پارلمان بخش خصوصی ثبت نام کردند.

ثبت نام از داوطلبان انتخابات هیات نمایندگان اتاق تهران وارد روز پنجم شد و تا صبح امرومز تعداد ثبت نام کنندگان قطعی به 105 نفر رسید
در حالی که روز گذشته حضور نامزدهای انتخابات برای ثبت نام در اتاق تهران چشمگیر بود،پیش بینی می شود که امروز نیز مراجعه کنندگان زیادی به طبقه پنجم اتاق تهران بیایند.

از چهره هایی که امروز ثبت نام خود را قطعی کردند،فاطمه دانشور عضو فعلی هیات نمایندگان اتاق تهران و نیز عضو شورای شهر تهران بود.وی از بخش معدن نامزد انتخابات 18 اسفند شده است . خانم دانشور صبح امروز به همراه همسر  خود که وی نیز از فعالان بخش معدن است، به اتاق تهران آمد و این زوج معدنی هر دو برای حضور در پارلمان بخش خصوصی ثبت نام کردند.

مهرداد اكبريان امروز با حضور در اتاق تهران حضور خود را به عنوان كانديدا در هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی تهران قطعي كرد

مهرداد اكبريان متولد 1347 كه عضو هيات مديره انجمن توليدكنندگان و صادركنندگان سنگ آهن ايران و رئيس هيات مديره شركت سياحان سپهر آسيا است، امروز به همراه همسر خود، فاطمه دانشور در اتاق تهران حضور پيدا كرده و به عنوان كانديداي بخش معدن در هشتمين دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی تهران ثبت نام كرد.

اكبريان در دوره قبلي هيات مديره انجمن توليدكنندگان و صادركنندگان سنگ آهن، رياست هيات مديره اين انجمن را بر عهده داشت.

فاطمه دانشور متولد 1353 نيز در دوره فعلي يكي از چهار نماينده بخش معدن در هيات نمايندگان اتاق تهران بوده، اين بار در بخش بازرگاني كانديداي انتخابات اتاق تهران شد.

وي كه در حال حاضر يكي از اعضاي شوراي اسلامي شهر تهران است، مديرعاملي شركت سياحان سپهر آسيا را نيز بر عهده دارد. دانشور همچنين بنيانگذار موسسه نيكوكاري مهرآفرين است. وي در دوره كنوني رياست كميسيون اخلاق كسب و كار و مسئوليت اجتماعي اتاق ايران را نيز بر عهده داشته است. وی داراي مدرك کارشناسي مدیریت بیمارستانی و کارشناسي ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
همچنین محمد رضا سروش از فعالان اقتصادی و مدیر عامل گروه خودروسازی بهمن که در دوره پنجم هیات نمایندگان اتاق تهران نماینده بخش خصوصی در این اتاق بود امروز صبح ثبت نام خود رد انتخابات دوره آتی را قطعی کرد.
از دیگر اتفاقات صبح امروز، مراجعه کاظم اکبرپور مدیر عامل سابق نمایشگاه تهران و یکی از معاونان سابق وزیر صنعت،معدن و تجارت دولت دهم به حوزه ثبت نام انتخابات هیات نمایندگان بود که به دلیل اینکه مدت عضویت وی در اتاق بازگانی کمتر از سه سال پیاپی بود،موفق به ثبت نام نشد.
از دیگر چهره های بخش خصوصی که ثبت نام خود در انتخابات پیش رو را قطعی کرد،ایرج حسابی فرزند مرحوم پروفسور حسابی بود . وی در دوره ششم عضو هیات نمایندگان اتاق تهران بود.
تعداد نامزدهایی که تا این لحظه از شورع ثبت نام برای انتخابات هشتمین دوره هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران، با حضور در محمل، ثبت نام خود را قطعی کرده اند به 123 نفر رسیده است. بنا بر اعلام روابط عمومی اتاق تهران اگر چه تعداد ثبت نام کنندگان در سیستم هوشمند بالغ بر 190 نفر است اما هنوز تعدادی از آنها برای قطعی کردن ثبت نام خود مراجعه نکرده اند

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group