24 تیر 1399 ساعت 19:41

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

با افتتاح پروژه مولیبدن سونگون، نه تنها بخش مهمی از نیاز تولیدکنندگان داخلی تامین می‌شود، بلکه جوانان زیادی نیز به واسطه این پروژه مشغول به کار می‌شوند.

فاطمه دانشور عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران با بیان این مطلب تصریح کرد: با آغاز به کار کارخانه فرآوری مولیبدن سونگون، این فلز ارزشمند که محصول جانبی مس به شمار می رود، استحصال شده و درآمد قابل توجهی از این ناحیه ایجاد می شود.وی با اشاره به ضرورت احداث کارخانه های فرآوری مواد معدنی برای جلوگیری از خام فروشی اظهار کرد: احداث چنین پروژه هایی از اتلاف سرمایه های کشور جلوگیری می کند و با ایجاد اشتغال گسترده و درآمدزایی اقتصاد منطقه را متحول می کند.

عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران و مدیر کمیسیون "ترویج مسئولیت پذیری اجتماعی شرکت ها" با بیان اینکه میزان اشتغال غیرمستقیم بخش معدن چندین برابر اشتغال مستقیم آن است، افزود: با سرمایه گذاری در معادن و احداث صنایع پایین دستی مربوط به آن، نه تنها درآمدهای غیرنفتی کشور به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می کند، بلکه اشتغال زیادی نیز ایجاد می شود که با توجه به متنوع و متعدد بودن تخصص های مورد نیاز در حرفه معدنکاری، طیف وسیعی از کارشناسان و فارغ التحصیلان کشورمان در این حوزه مشغول به کار خواهند شد.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group