10 فروردين 1399 ساعت 11:06

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
جشن الفبای کودکان پیش دبستانی مهرآفرین برگزار شد ...

جشن الفبای کودکان پیش دبستانی مهرآفرین برگزار شد . آنها بعد از تلاش یکساله توانستند این دوره آموزشی را با موفقیت سپری کنند . مهرآفرین هم اخبار تلخ دارد هم شیرین و همه تلاشش این است که از تلخی های زندگی کودکان بکاهد و بر شیرینی زندگی شان بیفزاید . موفقیت کودکان دلیل ماندگاری ماست و ثابت می کند اگر نگاه مسئولانه داشته باشیم کودکان بسرعت در مسیر رشد قرار می گیرند .
من از این پس برخی مشکلات کودکان را مانند آنچه در سه پست قبلی دیدید می گذارم برای آگاهی مردم از وجود این کودکان و وضعیت آنها که کم هم نیستند و بعد از چند ساعت که دیده شد پست را بر می دارم . تصمیم گرفتم قدری عریان تر راجع به آسیب های اجتماعی با هم صحبت کنیم حتما بیان کردن آن بهتر از پنهان کردن آن است . اولین قدم در حل هر مسئله بیان درست مسئله است .
که متأسفانه در خیلی جلسات و نشست ها می بینم حتی مسئولین درک درستی از مسئله ندارند بنابراین راه حلی هم برایش ندارند .
دیگر دلیل اینست که اگر گروهی تصمیم به فعالیت خیر و نیکوکاری بگیرند با چالش های جدی جامعه آشنا شوند و سرمایه خود را برای حل چالش های جدی جامعه صرف کنند پنهان کردن ماجرا باعث می شود برای این کودکان مهد کودک ، مدرسه ، بیمارستان و ... ساخته نشود و از بسیاری حقوق شهروندی محروم بمانند در صورتی که آنها هم کودک هستند مثل بسیاری کودکان دیگر و حق زندگی دارند

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group