21 فروردين 1399 ساعت 00:12

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
روز گذشته آقای #نجار رییس سازمان بحران کشور مطالبی بیان داشتند که مشابه بسیاری از نظرات دیگرشان جالب بود . اینکه کسی در کرمانشاه کاری ‌نکرده است . آقای نجار خوبست وقتی کسی صاحب موقعیت و منصب است خیلی مراقب بیانات رسمی خود باشد . جناب نجار در ساماندهی وضعیت زلزله زدگان ، ملت ایران تمام قد حضور داشت و مردم زلزله زده را ساماندهی کرد و همچنان حضور دارند...

روز گذشته آقای #نجار رییس سازمان بحران کشور مطالبی بیان داشتند که مشابه بسیاری از نظرات دیگرشان جالب بود . اینکه کسی در کرمانشاه کاری ‌نکرده است . آقای نجار خوبست وقتی کسی صاحب موقعیت و منصب است خیلی مراقب بیانات رسمی خود باشد . جناب نجار در ساماندهی وضعیت زلزله زدگان ، ملت ایران تمام قد حضور داشت و مردم زلزله زده را ساماندهی کرد و همچنان حضور دارند در قالب انواع گروهای کوچک تا بزرگ مردمی ، در قالب بسیاری سازمان های مردم نهاد کشوری و محلی امدادرسانی می‌کردند و هنوز هم هستند البته بدون سر و صدا و جنجال و بزرگنمایی . خب ظاهرا شما بی تقصیرید و مقصر مردمند . شما و همکارتان ( استاندار ) موظف بودید در ابتدای روزهای پس از زلزله سلبریتی ها ، فعالین #اجتماعی ، امدادگران داوطلب که در منطقه بودند را جمع کنید دور یک میز و همه را به یک هم افزایی و همگرایی جهت امدادرسانی بهینه می رساندید خب نکردید و گذاشتید هر کدام دیر یا زود جزیره ای و سلیقه ای کاری انجام دهند . پس قصور و تقصیر خود را گردن #سلبریتی ها نیندازید . شاید انتقاداتی به عملکرد سلبریتی ها وارد باشد اما آن منتقد شما نیستید چون عملکرد ضعیف شما این نتیجه را سبب شده است . شما اظهار داشته اید کمک از نظر شما یعنی خانه سازی اما قانون می گوید خانه سازی برای زلزله زدگان وظیفه دولت است مگر سلبریتی ها چند خانه می توانند بسازنند البته که هنوز هم خیرین و گروه‌های داوطلب مردمی زیادی همین الان در حال خانه سازی برای مردم هستند اما خیلی ناپسند است که شما که مقام رسمی یک کشور هستید اظهاراتی اینگونه داشته باشید که در کرمانشاه کسی فعال نیست و هیچ اقدامی از سوی چهره ها صورت نگرفته است . آقای #دایی هم مشغول ساختن خانه است . آقای #زیبا_کلام هم بنوعی مشغول است و حضور دارد و خیلی های دیگر .این شما بودید که بموقع به وظیفه تان عمل نکردید و این افراد را با احترام دور یک میز جمع نکردید و فرصت سوزی کردید. اینقدر با شرایط حال مردم بیگانه اید که کسانیکه با مردم و برای مردم کار کردند را نمی شناسید لذا می گویید کسی کاری نکرده است . انصاف هم خوب چیزی است . با اعتقاد و باور کامل می گویم کرمانشاه را ملت ایران در سازماندهی های مختلف مردمی سامان داد و در این بین شرکت ها و کارآفرینان نام آور بسیاری نیز در حجم بسیار گسترده در زمان بحرانی که مردم اسیر سیل و سیلاب بودند و شما انکار می کردید مشغول اسکان مردم بودند که همه خاطره تلخ فوت چند #کودک را نیز بخاطر دارند نظیر ماتیار ، سارینا و ... لطفا به خودتان نقد کنید مردم هستند ولی ظاهرا شما خبر ندارید .

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group