15 فروردين 1399 ساعت 05:23

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
این روزها مددکاران موسسه مشغول انجام کارهای تحصیلی دانش آموزان از قبیل ثبت نام ، تدارک لوازم تحریر و لباس مدرسه ، پرداخت شهریه و ... هستند .

این روزها مددکاران موسسه مشغول انجام کارهای تحصیلی دانش آموزان از قبیل ثبت نام ، تدارک لوازم تحریر و لباس مدرسه ، پرداخت شهریه و ... هستند .
یکی از چالش برانگیزترین کارهای این روزهای مددکاران ثبت نام کودکانی است که شناسنامه ندارند ؛ مددکاران توانسته اند امسال نیز تعداد زیادی از کودکان تحت حمایت موسسه که فاقد شناسنامه هستند را ثبت نام نمایند . اما بدلیل پروسه طولانی اداری ممکن است کودکان مناطق محروم که مادران از آگاهی و سواد کافی برخوردار نیستند نتوانند این مسیر طولانی اداری را برای ثبت نام کودکانشان طی کنند . خوبست که در شورای عالی اجتماعی کشور تصمیمی صحیح و درست برای این کودکان گرفته شود و برای آنها هویت سجلی تعیین شود . حق بر هویت از بدیهی ترین حقوق کودکان است که متاسفانه گاهی در مهرآفرین شاهد نسل سوم بی شناسنامه ها هستیم . کودکانی که مادران ایرانی و پدران افغانستانی دارند ، کودکانی که حاصل ازدواج های ثبت نشده یا موقت هستند ، کودکانی که از مادران دارای رفتارهای پر خطر متولد می شوند و پدر قابل شناسایی نیست . آمار این کودکان قابل توجه است و نیازمند وضع قوانین مناسب در این خصوص است که امید است این قشر از نگاه نمایندگان مجلس دور نمانند .

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group