30 شهریور 1400 ساعت 11:48

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

امرور مصاحبه ای از من در روزنامه ” قانون ” و ” آرمان ” منتشر شد که بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشت .

امرور مصاحبه ای از من در روزنامه ” قانون ” و ” آرمان ” منتشر شد که بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشت . اینکه نوع پوشش مانتویی و اسلامی زنان نباید مانع حضور آنان در سطوح کلان اداره کشور شود . چرا که چنانچه چنین عمل شود یعنی زنان با پوشش مانتویی اسلامی برای مشارکت در اداره کشور شانیت ندارند و این برداشت زیبنده نگاه اعتدالی نیست . شاید تغییر پوشش خانم جنیدی باعث شد این موضوع محل پرسش خبرنگاران و مطالبه جامعه زنان قرار گیرد . جناب دکترروحانی اکثریت زنان جامعه از شما حمایت کرده و می کنند بدلیل نگاه و منش مبتنی برعقلانیت که از شما سراغ دارند . حدود الهی و شرعی نیز در مورد حجاب مشخص است . انتظار میرود زنان توانمند ما بدلیل صرفا پوشش مانتویی مبتنی بر حدود اسلامی از حضور در مناصب قدرت محروم نشوند . نظر شما چیست؟

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group