24 تیر 1399 ساعت 19:30

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

همایش ” سرمایه گذاری مسئولانه و کارآفرینی اجتماعی ” عصر روز گذشته در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد .

همایش ” سرمایه گذاری مسئولانه و کارآفرینی اجتماعی ” عصر روز گذشته در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد . در این همایش نمایندگان کشورهایی چون فرانسه ، اتریش ، هلند و اکراین و سفرای کره جنوبی ، گرجستان و بلغارستان همینطور استیفان کرتس رییس شبکه مسئولیت اجتماعی اتحادیه اروپا حضور موثر داشتند . در ابتدای همایش راجع به بازارهای ایران از حیث انتظار از شرکتهای خارجی در شروع سرمایه گذاری های مسئولانه صحبت کردم و خواستار برقراری تعامل جهت پیاده سازی الگوهای پیشرو در ایران شدم . مطمئنا این تعاملات نتایج خوبی در آینده بدنبال خواهد داشت . این همایش به درخواست سفارت کره جنوبی برگزار شد و این کشور بسیار علاقمند است که بتواند در بازارهای ایران سرمایه گذاری مسئولانه داشته باشد. . در حاشیه همایش درخواستهای مشابه از نمایندگان و سفرای دیگر کشورها مطرح شد که پیرو آن بزودی نشستهایی با سفارت سوئیس و فرانسه خواهیم داشت. همچنین در این همایش از کتاب مسئولیت اجتماعی در حوزه هتلداری رونمایی شد.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group